Lost Judgement може стати останньою грою в серії

Японський сайт Nikkan Taishu повідомив, що Lost Judgement може стати останньою грою в серії. Пов’язано це з конфліктом агенства талантів актора Такуя Кімури та компанії SEGA.

Причина полягає у тому, що агенство актора не хоче, аби гра була опублікована на ПК. В цей ж час, SEGA бачать ПК як перспективну платформу для того, аби розвивати свої франшизи. Через те, що заборона публікації на ПК вагомо вплине на бізнес компанії, SEGA може закрити серію Judgement.

Цікаво те, що агенство талантів Johnny’s, у якому й працює Такуя Кімура, виконавець ролі головного героя Такаюкі Яґамі, заборонили видавати гру на ПК через свою строгу політику щодо розповсюдження зображення свої талантів в мережі. Так на деяких сайтах на спільних фотографіях, актори з Johnny’s можуть бути просто обрізані або замальовані. Однак чому агенство не хоче бачити свою гру саме на ПК все ж невідомо.

Офіційного підтвердження цієї інформації поки не поступило. Однак, якщо новина все ж підтвердиться, залишається незрозумілим, чому SEGA вирішать закрити серію, замість того, аби змінити виконавця ролі головного героя. В будь якому випадку, поки залишається лише чекати подальших заяв від компанії.

Реліз самої Lost Judgement повинен відбутися на PlayStation та XBOX 21 вересня цього року. Нижче ви можете подивитися новий трейлер гри з недавньої State of Play.

Читайте також

Анонсовано Company of Heroes 3. Альфа-тест починається сьогодні

Company of Heroes 3

Підсумки Sonic Central 2021: Анонс нової гри про Соніка, ремастер Sonic Colors та купа приємнощів

Sonic 2022

Оновлений Sonic Colors мчиться на актуальні платформи

Sonic Colors: Ultimate

SEGA анонсувала продовження “cудового бойовика” Judgement

Менше ніж за два тижні анонсують продовження Judgment

Judgment

Анонсовано перевидання Rome: Total War

total war rome remastered

Оприлюднено системні вимоги Yakuza 6: The Song of Life

Yakuza 6

Judgement вийде на PS5, Xbox Series і ПК наприкінці квітня

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: