Lost Judgement може стати останньою грою в серії

Японський сайт Nikkan Taishu повідомив, що Lost Judgement може стати останньою грою в серії. Пов’язано це з конфліктом агенства талантів актора Такуя Кімури та компанії SEGA.

Причина полягає у тому, що агенство актора не хоче, аби гра була опублікована на ПК. В цей ж час, SEGA бачать ПК як перспективну платформу для того, аби розвивати свої франшизи. Через те, що заборона публікації на ПК вагомо вплине на бізнес компанії, SEGA може закрити серію Judgement.

Цікаво те, що агенство талантів Johnny’s, у якому й працює Такуя Кімура, виконавець ролі головного героя Такаюкі Яґамі, заборонили видавати гру на ПК через свою строгу політику щодо розповсюдження зображення свої талантів в мережі. Так на деяких сайтах на спільних фотографіях, актори з Johnny’s можуть бути просто обрізані або замальовані. Однак чому агенство не хоче бачити свою гру саме на ПК все ж невідомо.

Офіційного підтвердження цієї інформації поки не поступило. Однак, якщо новина все ж підтвердиться, залишається незрозумілим, чому SEGA вирішать закрити серію, замість того, аби змінити виконавця ролі головного героя. В будь якому випадку, поки залишається лише чекати подальших заяв від компанії.

Реліз самої Lost Judgement повинен відбутися на PlayStation та XBOX 21 вересня цього року. Нижче ви можете подивитися новий трейлер гри з недавньої State of Play.

Читайте також

SEGA анонсувала командний шутер з розкраданням мерчу

Hyenas

Найголовніше з цьогорічного Sonic Central

Sonic Central

Пізні консолі Sega навряд отримають мініверсії

Йосуке Окунарі

Фани благають SEGA відкласти реліз Sonic Frontiers

Sonic Frontiers

SEGA анонсувала прокачану версію Mega Drive Mini 2

Sega Mega Drive Mini 2

Death Stranding зі cинім їжаком: Sonic Frontiers така ж велика, красива… і мертва

Sonic Frontiers

Поля, роботи, кільця — вийшов перший ігроладний тизер Sonic Frontiers

Sonic Frontiers

SEGA проведе презентацію-сюрприз з анонсом нової гри

SEGA

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: