web analytics

LUMOS Orchestra влаштують концерт-трилогію «Володар Перснів» у жовтні

LUMOS Orchestra (Lviv Unique and Magical Orchestra of Soundtracks) повертається до Києва, щоби втілити свій найвеличніший симфонічний проєкт з “Володар Перснів”! Бо ж грандіозна історія про спробу Одвічного Зла зі Сходу відродитись та поневолити усі Вільні Народи Середзем’я зараз актуальна як ніколи. І талановиті музики та співаки перекажуть її у свій неповторний спосіб.

Концерт-трилогія “Володар Перснів” — оригінальний і величний проект, побудований на палкій любові до творчості Дж.Р.Р. Толкіна, музики Говарда Шора та однойменної кінотрилогії Пітера Джексона. Епічні симфонічний оркестр LUMOS Orchestra та хор “Євшан”, чарівні солісти з незвичними старовинними інструментами та повна сага в тричастинному викладі — все це чекатиме вас на сцені Жовтневого палацу 23 жовтня о 16:00!

Придбати квитки на концерт можна ось за цим посиланням.

Симфонічний оркестр LUMOS Orchestra — справжні майстри фентезі й фантастики. За понад ніж десятирічний творчий шлях цей ґік-оркестр створив тематичні проекти за такими франшизами як “Володар Перснів”, “Гаррі Поттер”, “Зоряні Війни”, “Доктор Хто”, а окрім них безліч інших концертних програм. Оркестр є активним учасником української ґік-спільноти, зокрема є постійним учасником Comic Con Ukraine та інших тематичних заходів. Зокрема саме їх виконання музики з “Володаря Перснів” розчулило виконавця ролі Ґімлі Джона Ріс-Девіса під час його відвідин України у 2018 році.  Також LUMOS Orchestra гастролювали закордоном, виступаючи перед любителями книг, ігор, фільмів, коміксів, розробниками ігор та видатними акторами.
Кожен учасник колективу — відданий своїй справі музикант та щирий прихильник фантастичних світів, саундтреки з яких грає на сцені. Артисти скрупульозно вивчають усі деталі історій, щоб якомога правдивіше передати атмосферу улюблених творів глядача.

Допоможе створити відчуття неповторного музичного дійства галицький камерний хор «Євшан» — молодіжний хор із винятковою гастрольною біографією. Вони гастролювали у США, Канаді, Європі, брали участь у багатьох міжнародних фестивалях та конкурсах та першими давали сценічне життя пісням як українських, так і закордонних композиторів. Тепер вони співатимуть мовами ельфів і ґномів аби оживити для вас величну сагу.


Також варто зауважити, що частину зібраних коштів буде передано на безпосередню допомогу ЗСУ, що боронять нас від лиха тут і зараз. До всього, організатори завчасно подбали про безпеку відвідувачів, тому кількість місць у продажу обмежено місткістю укриття МЦКМ.
BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Володар перснів» на Game Boy Advance (Таємна кімната)

the lord of the rings the fellowship of the ring на gba

Ієн Мак-Келлен хотів би з’явитися у новому фільмі за всесвітом «Володаря Перснів»

p.ua.ian mckellen

Від «Відьмака» до Elden Ring: на фестивалі FANCON пройде концерт ігрової музики від LUMOS Orchestra

lumos1

Серіал «Володар перснів: Персні влади» отримає другий сезон влітку

p.ua.lotr s2

У віці 79 років помер знаний за роллю короля Теодена актор Бернард Гілл

p.ua.Теоден

«Хочу, щоб усі мої концерти були такими, як в Україні»: інтерв’ю з Полом Ромеро, композитором Heroes of Might & Magic

5

Леді Ґаґа з’явиться на прийдешньому фестивалі у Fortnite

Fortnite Festival 2 Lady Gaga

У червні в Києві пройде фестиваль FANCON від творців Comic Con Ukraine

fancon concert copy