Лутбокси зникнуть з крамниці Overwatch цього місяця

Overwatch одна з небагатьох популярних сесійних ігор, у яких й досі можна придбати лутбоксів. Та скоро вона покине цей список, адже Blizzard повідомила спільноту, що вже до завершення поточного місяця продаж лутбоксів у грі буде припинено.

Разом з виходом події Anniversary Remix учора, студія дала можливість гравцям отримати гору різної давнішої косметики. Частину можна буде вибити граючи, частину купити за внутрішньоігрову валюту, а якусь частку з лутбоксів. Останні все ще можна придбати напряму, та 30 серпня цей фуннкціонал приберуть.

У вересні гравці матимуть змогу отримувати лутбокси за внутрішньоінгрові активності: підвищення рівня, гру в режимі Arcade тощо. А от коли вийде Overwatch 2, 4 жовтня, усі припасені вами лутбокси відкриються автоматично, як погано зроблені закрутки. Усе це зроблене для того, щоб плавно реалізувати перехід до безлутбоксової моделі, яка буде у Overwatch 2. Там скриньки з косметикою замінять на сезонні батл-паси.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

Прибутки Xbox ростуть, попри невтішні продажі консолей

xbox

BlizzCon 2024 скасовано

Activision Blizzard

Екскерівник Blizzard вважає, що гравцям варто залишати чайові розробникам

Чайові гроші

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

Шутер XDefiant не вийде найближчим часом, але відкрита бета вже близько

xdefiant

Overwatch 2 залишила своїх розробників без бонусів

p.ua.overwatch 2