Лист-звернення від голови CD Projekt RED до гравців The Witcher

1429822926-the-witcher-3-portraits (1)

Приємно, коли розробники тримаються якомога ближче гравців. Адам Бадовський (Adam Badowski), голова студії CD Projekt RED, вирішив написати лист-звернення до всіх прихильників ігрової серії The Witcher. Щоб нічого не пропустити та підтримати атмосферу теплоти ми вирішили просто перекласти цей лист українською:

Привіт, ґеймери!

Час і справді летить швидко! Ці кілька місяців з моменту релізу гри пролетіли як одна мить. Ми багато трудились, щоб зробити для вас новий контент, виправити те, що має бути виправлено і роздумували, що потрібно зробити, аби домогтися ще більшого успіху в жанрі RPG. Щойно закінчилась наша презентацію для акціонерів, у якій ми оголосили, що родина гри «Відьмак 3: Дикий Гін» ще більш зросла — ми продали більше 6 000 000 копій гри за шість тижнів з моменту старту продажів. Але не хвилюйтеся, я не буду витрачати ваш час на розмови про фінансові показники. Натомість, я б хотів поділитися з вами тим, що це означає для нас — для творців і розробників гри.

Ви можете подумати, що у нас є шість мільйонів причин відчути себе щасливими, і не помилитесь. Ми дійсно щасливі. Але при цьому хочемо, щоб ви розуміли те, що ця цифра — також величезна відповідальність, яку ми, як студія, повністю усвідомлюємо. Для нас усі захоплені відгуки і високі оцінки стають зобов’язаннями: ми зробили дійсно хорошу гру, але попереду нас чекає ще довгий шлях. Кожен в CD PROJEKT RED дійсно з трепетом ставиться до своєї роботи і хвилюється за те, щоб ви, гравці, оцінили результат. У студії багато творчих особистостей, сміливих мрійників і людей, які просто без тями від задоволення, яке дає їм робота, яку вони обрали.  Ми втрачаємо сон через колір сонця, яке сідає над Веленом, і сперечаємося з приводу того, у якому порядку будуть розставлені меблі в будинках, в той час як більшість гравців швидше за все цього навіть не зверне увагу на це. Ми не ті люди, які з легкістю отримують задоволення від того, чим займаються; і ми завжди прагнемо досягнути ще більших висот. І я хочу, щоб ви це знали.

Так, шість мільйонів — це велике досягнення для компанії, яка створює рольові ігри, але справа не тільки в цьому. Якщо наші ігри — це галерея звуку, зображення і тексту, то ви — відвідувачі цієї галереї. Ніщо так не тішить око творця, як усвідомлення того, що людям подобаються плоди його праці. Ось чому від імені кожного розробника студії я хотів би сказати спасибі кожному з вас.

Дякую!

Читайте також

CD Projekt RED пожертвували майже мільйон доларів на боротьбу з коронавірусом

cd projekt red

Заберіть порцію подарунків у GOG просто зараз

Frostpunk

“Cyberpunk 2077 не постраждає” — повідомили у CDPR

CD Projekt RED

У GOG розпочався весняний розпродаж

GOG

Новий (і низькобюджетний) трейлер Cyberpunk 2077

cyberpunk 2077

CD Projekt RED повернеться до Відьмака після релізу Cyberpunk 2077

Основну частину розробки Cyberpunk 2077 завершено

Cyberpunk 2077

Новий комікс за мотивами “Відьмака” вийде влітку

The Witcher

Популярне