Лист-звернення від голови CD Projekt RED до гравців The Witcher

1429822926-the-witcher-3-portraits (1)

Приємно, коли розробники тримаються якомога ближче гравців. Адам Бадовський (Adam Badowski), голова студії CD Projekt RED, вирішив написати лист-звернення до всіх прихильників ігрової серії The Witcher. Щоб нічого не пропустити та підтримати атмосферу теплоти ми вирішили просто перекласти цей лист українською:

Привіт, ґеймери!

Час і справді летить швидко! Ці кілька місяців з моменту релізу гри пролетіли як одна мить. Ми багато трудились, щоб зробити для вас новий контент, виправити те, що має бути виправлено і роздумували, що потрібно зробити, аби домогтися ще більшого успіху в жанрі RPG. Щойно закінчилась наша презентацію для акціонерів, у якій ми оголосили, що родина гри «Відьмак 3: Дикий Гін» ще більш зросла — ми продали більше 6 000 000 копій гри за шість тижнів з моменту старту продажів. Але не хвилюйтеся, я не буду витрачати ваш час на розмови про фінансові показники. Натомість, я б хотів поділитися з вами тим, що це означає для нас — для творців і розробників гри.

Ви можете подумати, що у нас є шість мільйонів причин відчути себе щасливими, і не помилитесь. Ми дійсно щасливі. Але при цьому хочемо, щоб ви розуміли те, що ця цифра — також величезна відповідальність, яку ми, як студія, повністю усвідомлюємо. Для нас усі захоплені відгуки і високі оцінки стають зобов’язаннями: ми зробили дійсно хорошу гру, але попереду нас чекає ще довгий шлях. Кожен в CD PROJEKT RED дійсно з трепетом ставиться до своєї роботи і хвилюється за те, щоб ви, гравці, оцінили результат. У студії багато творчих особистостей, сміливих мрійників і людей, які просто без тями від задоволення, яке дає їм робота, яку вони обрали.  Ми втрачаємо сон через колір сонця, яке сідає над Веленом, і сперечаємося з приводу того, у якому порядку будуть розставлені меблі в будинках, в той час як більшість гравців швидше за все цього навіть не зверне увагу на це. Ми не ті люди, які з легкістю отримують задоволення від того, чим займаються; і ми завжди прагнемо досягнути ще більших висот. І я хочу, щоб ви це знали.

Так, шість мільйонів — це велике досягнення для компанії, яка створює рольові ігри, але справа не тільки в цьому. Якщо наші ігри — це галерея звуку, зображення і тексту, то ви — відвідувачі цієї галереї. Ніщо так не тішить око творця, як усвідомлення того, що людям подобаються плоди його праці. Ось чому від імені кожного розробника студії я хотів би сказати спасибі кожному з вас.

Дякую!

Читайте також

PlayNews #302 — The Witcher…

The Witcher 3: Wild Hunt

“Відьмак” святкує 10 років!

Відьмак: Полювання вибирається із виробничого пекла

Відьмак: Полювання

PlayNews #290 — Destiny 2, Far Cry 5, The Witcher…

З Відьмаком в Новий Рік

Відьмак: Полювання — прожектори і магія

Відьмак: Полювання — Новий тизер і свіжі подробиці

Прев’ю Gwent: The Witcher Card Game

Популярне