«Людина-павук 4» Сема Реймі: незакінчена гра за мотивами незнятого фільму

Існує багато чуток і легенд з приводу того, як міг би виглядати четвертий фільм Сема Реймі про Людину-павука. Нещодавня знахідка сайту з історії відеоігор Gaming Alexandria — це, мабуть, найцінніше, що дійсно дало змогу побачити як би виглядав фільм-примара.

У 2010 році студія Eurocom отримала замовлення на розробку гри за мотивами фільму для Nintendo Wii. Хоч розробка не просунулась дуже далеко, у незавершеному тестовому варіанті гри від 15 січня 2010 року є щонайменше два рівні, декілька мап, меню, а також великий дебаґ-полігон. Все це проливає світло на те, яким потенційно міг бути сюжет фільму. Зокрема, головним лиходієм, вочевидь, розробники планували зробити Стерв’ятника, який дістався великих екранів лише у 2017 році.

Завантажити ром недоробленої гри можна на Internet Archive (оскільки це незатверджена версія, все легально), а подивитись на неї можна у детальному відео, яке разом з Gaming Alexandria зробив канал Hard4Games.

Слід відмітити, що на ігри за фільмами Реймі про Павука завжди був попит. Так, культова гра за мотивами першої частини, Spider-Man: The Movie, свого часу заробила 75 мільйонів доларів лише на PlayStation 2. Втім, слід відмітити також, що іноді сюжетна схожість з фільмами була очевидною.

Гра так і не побачила світ, але ви можете прочитати огляд останньої гри у всесвіті Людини-павука за посиланням.

Читайте також

У Marvel’s Avengers буде і Людина-павук… але тільки на PlayStation

Павуки всіх світів, об’єднуйтесь! Нас чекатиме навала Павучків у 2021-2022

Marvel’s Spider-Man 2 вийде наприкінці 2021 року

Marvel's Spider-Man (PS4)

Disney збирається викупити права на Людину-павука у Sony?

Spider-Man

Fireclaw: Безсмертний Галк, Дракула, Людина-Павук + КОНКУРС!

Fireclaw

Наскільки добре ви знаєте Людину-павука? (Тест)

Spider-Man

Огляд Marvel’s Spider-Man

Marvel's Spider-man

Venom буде не таким жорстоким, як очікували фанати

Веном

Популярне