М. Найт Ш’ямалан підписав ексклюзивний контракт з Warner Bros.

Ренесанс кар’єри режисера М. Найт Ш’ямалана почався з фільму “Візит” (The Visit) у 2015 році і з тих пір постановник стабільно радує шанувальників тим, чого вони хочуть (навіть коли вони про це не знають) — не дуже бюджетними, але дуже оригінальними стрічками. Доки в прокаті дуже впевнено іде “Стукіт у двері” (Knock on the Cabin), друга стрічка після фільму “Час” (Old) у ексклюзивному контракт Ш’ямалана з Universal Pictures, постановника переманила до себе інша студія. Warner Bros. підписали з компанією режисера, Blinding Edge Pictures ексклюзивний контракт який дає студії право “першого перегляду”, тобто дистриб’юції фільму за замовчуванням (за умови що їх все влаштовує). Наразі Ш’ямалан активно шукає нові проєкти як продюсер та режисер, хоча перший фільм в рамках нового контракту вже запущений у виробництво. Стрічка “Пастка” (Trap) вийде орієнтовно 2 серпня 2024 року, як повідомляє Deadline.

Ш’ямалан також впевнено почувається на телебаченні. Серіал “Дім з прислугою” (The Servant), четвертий (і останній) сезон якого впевнено просувається до кінця на стрімінґовій платформі Apple TV+, не лише привернув силу-силенну нових глядачів до культового постановника “Шостого відчуття” та “Невразливого”, а й збагатив режисерську палітру Ш’ямалана новими акторами-ентузіастами. Зокрема, Руперт Ґрінт залюбки перекочував звідси ще й у “Стукіт у двері”.

Слід зазначити, що в ретельно добраному самим Ш’ямаланом режисерському ансамблі серіалу (який переважно складається з відомих у вузьких колах режисерів артгаусу з усього світу на кшатлт Німрода Анталя та Джулії Дюкорно) знайшлося також місце його дочці, Ішані Найт Ш’ямалан (серії якої критикам часто подобаються особливо). Ще до того як з’явились новини про Ш’ямалана-старшого та Warner Bros., студія також підібрала проєкт її першого повнометражного фільму, “Спостерігачі” (The Watchers), який планується до релізу 4 червня 2024. Фільм розповість про 28-річну художницю, яка заблукавши у лісі на заході Ірландії знаходить себе серед непевних і переляканих людей, яких щоночі переслідує невідоме створіння.

Тим часом “Стукіт у двері” М. Найта Ш’ямалана впевнено продовжує ходу кінотеатрами, зібравши вж $40M на бюджеті у $20M.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Warner Bros. уже почала роботу над новою «Матрицею»

p.ua.Годдард

Розробники Gotham Knights приєдналися до створення гри про Диво-жінку

wonder woman game Диво-жінка

«Брати Супер Маріо в кіно» отримають продовження у 2026 році

Mario

Warner Bros. видаляє близько 20 ігор Adult Swim з цифрових крамниць

Rick and Morty: Virtual Rick-ality

Warner Bros. більше цікавлять ігросервіси, бо AAA-ринок ненадійний

suicide squad harley

У Suicide Squad: Kill the Justice League на ПК грає менше людей, ніж у Gotham Knights

suicide squad: kill the justice league

Продюсер «Людини-павука: Крізь Всесвіт» показав концепт-арти фільму про Бетмена майбутнього

batman beyond in spider-verse style

Критики та гравці розійшлися в думках – оцінки Suicide Squad: Kill the Justice League за першу добу

suicide squad