Майже Сіті 17: якби Львів був частиною Галактичної Імперії

Всі ми з вами пам’ятаємо як виглядає Сіті 17 з відомої всім гри Half-Life. Якщо хтось забув, то можна погуляти цим містом разом зі мною на VR-стрімі Half-Life: Alyx. Сіті 17 — це вигадане місто, що уособлює в собі тотальний контроль та суворі закони, за виконанням яких слідкує поліція Альянсу. Прототипом цього міста є збірний образ міст Східної Європи, до яких сміливо можно віднести й Львів. Невідомо чи надихався цим український автор Misha Prystash, але його роботи в яких він змалював прекрасний Львів, що є частиною Першої Галактичної Імперії з не менш відомої всім франшизи Star Wars, викликають у мене саме такі асоціації.

Стіни розмальовані графіті пропагандистського та революційного характеру, на Львівському Національному Театрі розвиваються стяги Імперії, Майстер Йода закликає зупинити міжгалактичну війну. Центр Львова заполонили імперські солдати, що слідкують за порядком, а посеред площ та вулиць стоять стели з імперськими зорельотами та пам’ятники Дарту Вейдеру. То там, то сям можно побачити і вироби мистецтва від повтанців. Саме такими деталями насичені роботи автора.

Михайло не залишив осторонь й соціальні та урбаністичні сторони функціонування міста. Вукі почали керувати міським транспортом (трамваями зокрема). Керівництво міста вирішило використовувати AT-AT в якості транспорту для доставки замовлень міським жителям, а деякі зоряні винищувачі TIE Starfighters перелагодити та поставити на трамвайні рейки. Ну а що? Теж варіант.

Але не все так просто. Судячи з усього скоро в місті почнеться заварушка, адже до Львова на жовтому автобусі приїхав Мандалорець, сам Майстер Йода та Рей з командою дроїдів.

Які цікаві подробиці ви побачили на цих “фото”?

Всі ці роботи автор опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також

Стратегія, шутер і екшн: Respawn розробляє аж 3 нових гри у всесвіті Star Wars!

Студія People Can Fly, розробники Outriders, шукають працівників у Львові та Кракові

Outriders

Анонсували нову гру по всесвіту Star Wars для мобілочок

Star Wars: Hunters

Українська акторка отримала роль у серіалі за мотивами Star Wars

Іванна Сахно

Battlefront 3 не буде: ЕА хоче тільки синглові “Зоряні Війни”

Star Wars

Повернення класики 90-х: всі анонси Disney+ Day 2021

Вийшов перший трейлер «Книга Боби Фетта»

Boba Fett

Star Wars від Девіда Кейджа, Кріс Пратт → Маріо, сюрприз від Naughty Dog… — #PlayNews

Кріс Пратт - Маріо

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: