Майже Сіті 17: якби Львів був частиною Галактичної Імперії

Всі ми з вами пам’ятаємо як виглядає Сіті 17 з відомої всім гри Half-Life. Якщо хтось забув, то можна погуляти цим містом разом зі мною на VR-стрімі Half-Life: Alyx. Сіті 17 — це вигадане місто, що уособлює в собі тотальний контроль та суворі закони, за виконанням яких слідкує поліція Альянсу. Прототипом цього міста є збірний образ міст Східної Європи, до яких сміливо можно віднести й Львів. Невідомо чи надихався цим український автор Misha Prystash, але його роботи в яких він змалював прекрасний Львів, що є частиною Першої Галактичної Імперії з не менш відомої всім франшизи Star Wars, викликають у мене саме такі асоціації.

Стіни розмальовані графіті пропагандистського та революційного характеру, на Львівському Національному Театрі розвиваються стяги Імперії, Майстер Йода закликає зупинити міжгалактичну війну. Центр Львова заполонили імперські солдати, що слідкують за порядком, а посеред площ та вулиць стоять стели з імперськими зорельотами та пам’ятники Дарту Вейдеру. То там, то сям можно побачити і вироби мистецтва від повтанців. Саме такими деталями насичені роботи автора.

Михайло не залишив осторонь й соціальні та урбаністичні сторони функціонування міста. Вукі почали керувати міським транспортом (трамваями зокрема). Керівництво міста вирішило використовувати AT-AT в якості транспорту для доставки замовлень міським жителям, а деякі зоряні винищувачі TIE Starfighters перелагодити та поставити на трамвайні рейки. Ну а що? Теж варіант.

Але не все так просто. Судячи з усього скоро в місті почнеться заварушка, адже до Львова на жовтому автобусі приїхав Мандалорець, сам Майстер Йода та Рей з командою дроїдів.

Які цікаві подробиці ви побачили на цих “фото”?

Всі ці роботи автор опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також

Отримайте STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition безкоштовно та назавжди

Ubisoft Massive працює над грою за мотивами Star Wars

Star Wars

Мандалорець 3 / жінка Зорро та Гамлетесса / Електричний Штат та інші КІНО НОВИНИ #1 (ПАН КАРПАН)

Книга Боби Фетта: стали відомі подробиці про новий серіал

Дісней розриває! Чого чекати від Марвел, Піксар та Зоряних Війн? (ПАН КАРПАН)

“Зоряні війни” об’єднали з Minecraft

Star Wars

Пішов у львівське Сільпо, а потрапив… в GTA: San Andreas

Юен Мак-Ґрегор повернеться до ролі Обі-Вана Кенобі в березні 2021… якщо щось не завадить. Пандемія, наприклад

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: