Манґа «Берсерк» таки отримає кінцівку!

6 травня 2021 року сталось невиправне — внаслідок розриву аорти помер Кентаро Міура, автор манґи «Берсерк». Міура був справжнім генієм, який народжується лише раз на покоління. «Берсерк» — це титанічна праця, яка повпливала на тисячі, а то й на мільйони людей по всьому світові. Згадати лишень серію ігор Dark Souls, розробники якої відкрито заявляли, що надихались малюнками Міури, і цю схожіть в дизайні помітить будь-яка людина, що читала цей твір. «Берсерк» дав змогу мені багато чого переосмислити в житті і я певен, що не один такий.

Смерть Кентаро Міури болісно сприйняли усі: редактори журналу Young Animal, де публікувалась манґа, асистенти, що працювала пліч-о-пліч з ним, читачі, рідні та близькі.

До сьогодні широкому загалу досі не було відомо, що буде далі з манґою. Висувалися теорії, що її закриють і не будуть продовжувати, або що книгу домалють асистенти. Єдина офіційна інформація — це заяви від журналу Young Animal в соціальних мережах та наприкінці останнього тому Берсерка, що вийшов вже після смерті автора. Там було вказано, що точної відповіді стосовно статусу манґи вони дати не можуть, тож потрібно очікувати наступних повідомлень. І сьогодні нарешті таке повідомлення з’явилось.

Редакційний відділ журналу Young Animal та манґака Коджі Морі оголосили, що манґу «Берсерк» буде продовжено. Починаючи з 13 випуску Young Animal (24 червня) спершу вийде 6 розділів, які завершать арку «Фантазія/Острів ельфів», а далі почнеться нова.

Коджі Морі — друг дитинства Міури, з яким він часто радився стосовно сюжету й малюнку «Берсерка». Коджі пригадав, як колись зайшов в майстерню Міури, щоби просто побалакати, як завжди, але в того був дуже серйозний вигляд. Міура сказав: «Мені потрібно намалювати Затемнення», — і далі вони разом працювали цілий тиждень.

Після смерті свого друга Морі, як і всі, дуже болісно сприйняв цю втрату. При цьому він знав, як будуть розвиватися події у сюжеті «Берсерка» й чим усе закінчиться. Морі довго думав над тим, чи варто про це повідомляти у інтерв’ю чи ще десь, доки до нього не прийшли працівники Studio Gaga (студія асистентів, яку при житті заснував Кентаро Міура). Вони перепитали в нього, чи можна допрацювати грубі замальовки Міури. Так закипіла їхня спільна робота над залишеними нарисами, які й виллються у продовження «Берсерка». Тепер на книгах буде писати: «Автор ідеї — Кентаро Міура. Манґа — Studio Gaga, Редакція — Коджі Морі».

Подякувавши усім шанувальникам за теплі листи, які вони надсилали до редакції, Морі зауважив, що навряд чи його спільна праця зі Studio Gaga задовільнить усіх, адже без її творця це буде щось інше. Втім, разом вони докладуть усіх можливих зусиль та доведуть історію до кінця.

Повне звернення різними мовами, в тому числі англійською, ви можете почитати ось тут.

Читайте також

Видавництво Vovkulaka відкрило передзамовлення манґи «Катарсис»

Катарсис

«Расенґаном по русні»: Аніме та манґа-спільноти України відкрили збір коштів на підтримку ЗСУ

Наруто

«Сталевого Алхіміка» незабаром видадуть українською. Nasha Idea уже відкрила передзамовлення

Fullmetal Alchemist

Berserk, Death Note, Hunter x Hunter та ще ряд культових аніме з’являться на Netflix

berserk

Вежа бога отримає продовження або як Луффі потрапив у книгу рекордів Гіннеса | НОВИНЯШКИ #12 (MangUA)

gfreh4t

ОГЛЯД: Український кіберпанк, який зламає ваш мозок – манґа «Катарсис» (MangUA)

ауцацаца

Україна в аніме та манзі. Все про що вам не розповів Загін Кіноманів (MangUA)

Підсумки coveасувіауцаr

ОГЛЯД: Маньхва «Берегиня» від видавництва Safran Book (без спойлерів) (MangUA)

Берегиня

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: