Марк Гемілл нагадав про бажання виконати роль Весеміра в серіалі “Відьмак”

Під кінець року, світ побачив дві вагомі кінопрем’єри — це серіал «Відьмак» від Netflix та фільм «Зоряні війни: Скайвокер. Сходження». Після них, «інтернет» згадав про те, що Марк Гемілл (Люк Скайвокер) минулого року оголосив про бажання зіграти в серіалі «Відьмак» мудрого наставника Ґеральта з Рівії — Весеміра. Весемір з Каер-Морену — герой літературного циклу, написаного Анджеєм Сапковським, і його адаптацій, в тому числі відеоігор «Відьмак» і «Відьмак 3: Дикий Гін». Найстаріший на континенті відьмак, майстер відьмацької Школи Вовка

Зовсім недавно Марк Гемілл нагадав про своє бажання зіграти наставника Ґеральта в Twitter. Шанувальники із задоволенням подивилися б на нього у ролі Весеміра, який повинен з’явитися в другому сезоні. На твіти швидко відреагувала шоураннер серіалу, Лорен Гіссріх. Але говорити про щось зарано, треба чекати офіційної інформації.

Всі 8 серій першого сезону «Відьмака» вийшли на Netflix минулого тижня. Серіал вже продовжили на другий сезон, дата виходу якого — поки не відома.

Читайте також

Netflix спільно з Ubisoft почали роботу над серіалом Assassin’s Creed

Нові фото і подробиці зі зйомок другого сезону “Відьмака”

Вихідці з Netflix екранізують Kingdom Come: Deliverance

Netflix готує серіал про Конана-варвара

Netflix готує CG-фільм у всесвіті Resident Evil

Resident Evil

Netflix українською став ще на крок ближчим. Далі — лише офіційний анонс

Відкрито передзамовлення коміксу “Відьмак. Плоть і Пломінь”

Вихідці з CDPR роблять гру за мотивами роману Станіслава Лема

Популярне