Марк Гемілл нагадав про бажання виконати роль Весеміра в серіалі “Відьмак”

Під кінець року, світ побачив дві вагомі кінопрем’єри — це серіал «Відьмак» від Netflix та фільм «Зоряні війни: Скайвокер. Сходження». Після них, «інтернет» згадав про те, що Марк Гемілл (Люк Скайвокер) минулого року оголосив про бажання зіграти в серіалі «Відьмак» мудрого наставника Ґеральта з Рівії — Весеміра. Весемір з Каер-Морену — герой літературного циклу, написаного Анджеєм Сапковським, і його адаптацій, в тому числі відеоігор «Відьмак» і «Відьмак 3: Дикий Гін». Найстаріший на континенті відьмак, майстер відьмацької Школи Вовка

Зовсім недавно Марк Гемілл нагадав про своє бажання зіграти наставника Ґеральта в Twitter. Шанувальники із задоволенням подивилися б на нього у ролі Весеміра, який повинен з’явитися в другому сезоні. На твіти швидко відреагувала шоураннер серіалу, Лорен Гіссріх. Але говорити про щось зарано, треба чекати офіційної інформації.

Всі 8 серій першого сезону «Відьмака» вийшли на Netflix минулого тижня. Серіал вже продовжили на другий сезон, дата виходу якого — поки не відома.

Читайте також

Castlevania від Netflix подовжено на четвертий сезон

Подкаст Вахмурки №1 — Карантин, Відьмак та інтерв’ю з автором коміксу «Кобзар»

Кобзар

Netflix та YouTube понизять якість відео через коронавірус

Зйомки другого сезону “Відьмака” призупинено через пандемію

Зйомки майже всіх американських серіалів призупинено через коронавірус

CD Projekt RED повернеться до Відьмака після релізу Cyberpunk 2077

Новий комікс за мотивами “Відьмака” вийде влітку

The Witcher

CD Projekt Red стала другою найдорожчою студією у Європі

CD Projekt Red

Популярне