web analytics

Марш Короля Ліча — Найочікуваніше оновлення Hearthstone виходить уже сьогодні!

Попри чималий вік і купу внутрішніх проблем у Blizzard, Hearthstone продовжує стабільно випускати оновлення, проводити турніри та обростати новими режимами. Ось і сьогодні гра отримала масштабне оновлення March of the Lich King, де додали новий клас, нових механік і навіть повернули стару.

Про додавання нового класу Death Knight («Лицяря смерті») говорили ще зі старту гри і було чимало концептів від гравців. Навіть самі розробники натякали на це, проте першим новим класом став Deamon Hunter («Мисливець на демонів») — Іллідан. І ось, через 8 років, Blizzard анонсувала оновлення з новим, одинадцятим, класом — Death Knight. Відповідно й саме оновлення буде повʼязаним з Артасом та його історією.

Можливості Лицаря смерті

Кожен клас у грі має свої унікальні механіки, проте в цьому оновленні Blizzard пішли набагато далі, вони додали унікальну механіку не тільки в процес партії але і у процес побудову колоди, яка має назву «Руни». Всього у колоді є місце для 3-х рун. Кожен зі слотів можна буде заповнити руною одного з трьох видів: крові, морозу та нечистивості. Таким чином ви зможете кобінувати у вашій колоді карти з різними рунами, проте додати карти, які вимагають по 2 різні руни буде неможливо. Наприклад якщо карта вимагає 2 руни крові, то додавання у колоду карту, яка вимагає 2 нечистиві руни, не матиме сенсу.

runes

Death Knight також має унікальну здібність та повністю нову механіку: мерці. По мірі того як ваші створіння вмиратимуть, ви накопичуватимете кількість мерців і потім зможете скористатися ними для посилення своїх карт. Наприклад карта Vampiric Blood («Вампірська кров») відновить вам 5 одиниць здоровʼя, проте якщо підживити її трьома мерцями, то вона вилікує додатково ще 5 одиниць та дасть вам добрати 1 карту.

Крім того, здібність героя, Ghoul Charge («Натиск ґулів») дозволяє за 2 мани викликати ґуля 1/1 з механікою Rush. Цей гуль помре у кінці ходу.

Для Death Knight випустять одразу 68 нових карт стандартного набору, які будуть доступні усім гравцям одразу.

Нові типи створінь

З оновленням у грі з’явиться новий тип створінь — Undead («Живі мерці»), а також додадуть механіку мульти-типів створінь. Наприклад: Живий дракон-мрець, Звіро-мурлок, Мурлок-пірат тощо. Це вплине на механіки взаємодії у грі, а також внесе суттєвий вплив у режим Battlegrounds, де типи створінь є ключовою механікою.

Підсилення магії

Крім усього перерахованого, оновлення додасть у гру нову механіку: Manathirst («Спрага до мани»). Карти з цією механікою стають сильнішими, коли ви досягаєте певного максимального запасу кристалів мани.

Повернення старої механіки: Reborn

Окрім додаванння нових механік, у гру повернеться і стара — Reborn. Карти з нею повертатимуться на ігрову дошку з 1 здоров’ям.

Всього у оновленні буде 145 нових карт, а також з’явиться перша нейтральна карта закляття. Раніше усі нейтральні карти були тільки створіннями.

Більше деталей ви зможете знайти на сайті Activision Blizzard.

Оновлення стане доступним сьогодні, 6 грудня, десь о 20:00 по Києву на десктоп версії та протягом наступої доби на мобільних пристроях.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Blizzard повністю йде з Китаю

Карти, бандли, два герої: Hearthstone отримала ігроладне оновлення

Hearthstone

Новинки Molfar Comics зʼявляться вже незабаром, хай і з нюансами

Блам!

Місяць не грав у Hearthstone — отримав карт на 225 $

Hearthstone

Blizzard представили трейлер і ігролад Warcraft Arclight Rumble

Warcraft Arclight Rumble

Книги, комікси та артбуки від Blizzard вийдуть українською!

Blizzard

Гарячі правки балансу під’їдуть у Hearthstone уже на наступному тижні

Hearthstone

У Hearthstone вперше з моменту виходу з’явиться новий герой

Hearthstone