Маршрутизатор ASUS Blue Cave доступний в Україні

Компанія ASUS повідомляє про доступність в Україні Blue Cave – Wi-Fi маршрутизатора класу AC2600 з незвичайним дизайном, оснащеного чипсетом Intel Home Wi-Fi. Маршрутизатор здатний підтримувати одночасне підключення великої кількості пристроїв, має інтегрований інформаційний захист корпоративного класу від ASUS і легко інтегрується з віртуальним асистентом Amazon Alexa та сервісами IFTTT.

З маршрутизатором Blue Cave домашню мережу легко налаштувати, для цього навіть не знадобиться комп’ютер. Все керування здійснюється через інтуїтивно зрозумілий інтерфейс мобільного додатку ASUS Router для пристроїв на базі платформ Android або iOS.

Елегантний дизайн, потужний сигнал

Маршрутизатор Blue Cave розроблений інженерами ASUS із застосуванням технології Intel Connected Home. Завдяки ній маршрутизатор має всі необхідні можливості для одночасної обробки даних з великої кількості пристроїв, що працюють у «розумному домі», а також пропонує виділену смугу для системи інформаційного захисту.

Інженери ASUS наділили маршрутизатор Blue Cave власним унікальним стилем і високою швидкодією. Зазвичай, вбудовані антени – це компромісне рішення: роутер без зовнішніх антен виглядає акуратніше, але при цьому страждають його швидкісні характеристики. У маршрутизаторі Blue Cave чотири антени всередині корпусу мають оригінальну конструкцію та розташовані таким чином, щоб забезпечувати найкращий сигнал Wi-Fi, однаково потужний у всіх напрямках.

Маршрутизатор Blue Cave відзначається невеликими розмірами та впишеться в будь-який інтер’єр. Інженери ASUS змогли зробити пристрій компактнішим завдяки зменшенню площі друкованої плати та радіатору особливої ​​конструкції, що забезпечує покращене розсіювання тепла за рахунок графенового покриття.

Надійний захист для всієї родини

Маршрутизатор Blue Cave оснащений убудованою технологією AiProtection, системою безпеки корпоративного класу, розробленою компанією Trend Micro. Вона захищає всі підключені до мережі ґаджети, зокрема пристрої категорії «Інтернету речей».

Маршрутизатор Blue Cave використовує ретельно пропрацьовану технологію батьківського контролю, що дозволяє стежити за доступом до Інтернету кожного члена сім’ї та визначати, скільки часу на день дитина може провести в мережі та які програми їй дозволено використовувати. Система контролю дозволяє блокувати певні категорії мобільних додатків або сайтів і застосовувати ці налаштування для всіх пристроїв, якими користується дитина, у той час як інші члени сім’ї зможуть, як і раніше, виходити в Інтернет без обмежень.

«Розумний дім» без клопоту

Маршрутизатор Blue Cave розроблений спеціально для взаємодії із системою «розумний дім». Він оснащений підтримкою пов’язаних сервісів IFTTT і віртуального помічника Amazon Alexa, тому його дуже просто інтегрувати в систему «розумний дім» для полегшення повсякденного життя. Наприклад, можна наказати віртуальному асистентові Alexa вимкнути сигнал Wi-Fi, щоб ніщо не відволікало вас під час сімейної вечері, або скористатися сервісами IFTTT і отримувати повідомлення на електронну пошту, коли діти приходять додому.

Доступність і ціна

Маршрутизатор Blue Cave вже доступний в Україні за ціною від 7779 грн.

Читайте також

Більше ніж просто ноутбук: які додаткові фішки може мати ваш лептоп?

Огляд ноутбука ASUS X509JP. МАЛИЙ, ЩО ЗАЦІКАВИВ (ну майже)

ASUS X509JP

Огляд ASUS X509JP EJ070 на базі Intel Core i5-1035G1

Про цей монітор мріє кожен геймер – Огляд Asus TUF Gaming VG279QM

Огляд Tenda AC8 – Доступний гігабітний Wi-Fi роутер для дому

ROG Zephyrus Duo 15 – геймерський ноутбук із двома екранами

Флагман ASUS ZenFone 6 із поворотною камерою доступний в Україні

ASUS представляє інновації для сучасного цифрового життя

ASUS

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: