Це вам не ХСОМ: ось як влаштовано ігролад Marvel’s Midnight Suns

Минулого тижня Firaxis Games провела уже другу годинну трансляцію ігроладу Marvel’s Midnight Suns. Участь у демонстрації прийняли і самі розробники, зокрема креативний продюсер Джейк Соломон та головний дизайнер Джо Вайнгоффер. Основні новини звідти ми зібрали для вас у цьому матеріалі.

Основні дії та хід гравця

Marvel’s Midnight Suns із XCOM споріднюють хіба що загальні особливості жанру та розробники. У всьому ж іншому новинка матиме своєрідний ігролад навіть як для гри з картковою бойовою системою, а загальна структура ходу матиме ось такі фази:

Карти: ви матимете змогу розіграти до 3 карт за хід. Що важливо, вони можуть стосуватися різних героїв, а не когось одного. Також, на відміну від XCOM, Marvel’s Midnight Suns не обмежує дистанцію руху загону — ви можете вибрати будь-яку ціль у полі зору ваших героїв.

Перебір: двічі за хід ви зможете скинути карту у відбій та отримати інші з колоди. І це без урахування розіграшу карт із подібним ефектом (наприклад, ультимативна здібність Пекельного Гонщика скидає у відбій усі карти).

Пересування: Ще 3 рази за хід ви зможете наказати вашим героям атакувати противників, перемістити героя або взаємодіяти з оточенням: штовхнути бочку чи повалити стовп.

Предмети: і наостанок ви зможете використати 2 предмети з вашого інвентаря.

WWЕ

Під час розгірашу деяких карт чи взаємодії з предметами, герої самі змінюватимуть розташування. Наприклад якщо жбурнути супротивника у іншого героя, то він завдасть йому додаткової шкоди, прямо як у реслінгу. Це можна детально роздивитися в період з 27 по 28 хвилини відео.

Ваш персональний комікс

Після кожної місії, ви отримуватимете вікно результатів, а головною сторінкою буде обкладинка коміксу з вашою командою. Щось подібне було у XCOM, проте там були просто постери.

Підбір гральних карт

Між місіями ви можете змінити ваших героїв та їхні колоди. За замовчуванням, кожна місія потребуватиме трьох різних героїв у команді. Втім, будуть і завдання, розраховані на одного персонажа. Мінімальний розмір колоди складає 8 карт, де неодмінно мають бути мінімум 1 карта атаки, 1 карта таланту й 1 героїчна карта. Також бувають комбо-карти, які працюють тільки при співпраці конкретних героїв. 

Умови та завдання

Деякі місії мають особливі умови перемоги, наприклад, потрібно знешкодити бомбу чи вбити конкретного противника. Ці завдання на всю команду, та іноді ви можете отримати виклики для конкретного героя, наприклад, «Розіграйте 4 карти Блейда за перші 3 ходи».

Ворожі фракції

Кожна ворожа фракція матиме приблизно 5 унікальних юнітів, у яких буде ще й посилена версія з іншим кольором і кращими характеристиками. Кількість фракцій поки невідома, проте на трансляції показали дві: Темний легіон та Гідру.

Травми

Як і у серії XCOM, ваші герої матимуть змогу отримати травми під час виконання місій. Проте вони все ще будуть доступними для гри, хай і з негативними ефектами чи бонусними картами травм у колоді.

Механіки та ефекти

У грі буде купа різних ігрових ефектів, від банальної провокації та кровотечі до прискорення, дезорієнтації тощо.

Розвиток героїв

Досвід отримуватимуть тільки ті герої, яких ви братимете на місії. А от що стосується карт, то для підсилення вам обов’язково треба їх розігрувати під час місій, а не просто мати в колоді.

Складність та виклик гравцю

Кожна сюжетна місія змусить гравця думати над діями, наприклад, місію з трансляції перепроходили 3 рази. І це на середній складності.


Marvel’s Midnight Suns вийде 2 грудня 2022 на всіх актуальних платформах.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Головний дизайнер XCOM покинув Firaxis. Що тепер буде з XCOM 3?

xcom

Cезонна перепустка Marvel’s Midnight Suns міститиме одразу 4 доповнення та купу косметики

marvel's midnight suns

Доктор Стрендж — не єдиний чаклун у Marvel’s Midnight Suns

marvels midnight suns nico

Творці Marvel’s Midnight Suns представили свою версію героїні Magik [трейлер]

Marvel's Midnight Suns Magik

Marvel’s Midnight Suns все ж вийде цього року у грудні

Marvel's Midnight Suns

Marvel’s Midnight Suns перенесли на початок 2023 року

Marvel’s Midnight Suns

Marvel’s Midnight Suns: буде багато брутальних героїв і Людина-Павук

Marvel's Midnight Suns

XCOM: Chimera Squad, найтактичніша гра серії, вийде наступного тижня

XCOM: Chimera Squad

Популярне