Mass Effect: Andromeda вже не отримає ні патчів, ні DLC

Керівники BioWare заявили, що підтримку самітного режиму Mass Effect: Andromeda повністю припинено. Патч 1.10 — останнє, що отримала кампанія. Жодного іншого сюжетного вмісту чи навіть нових патчів (бо ж далеко не всі недоліки вийшло підлатати за 10 підходів) розробники робити не планують.

І що смішно, поставивши хрест на самітному режимі, BioWare продовжить випускати мультиплеєрні DLC. Впродовж наступних тижнів гравців чекають нові завдання для режиму АРЕХ, персонажі, косметичні предмети та чимало інших приємнощів, заготованих до офіційного свята Mass Effect — Дня N7, який святкують 7 листопада. Бо ж немає нічого ціннішого для рольової гри (хай навіть Mass Effect: Andromeda залишається такою лише на папері), ніж мережевий режим. Так, звісно.

Стосовно розвитку історії, то замість гри нові подробиці всесвіту (зокрема, про те, що сталося з кваріанцями) розкажуть у книгах і коміксах. А нову гру доведеться чекати ще ой як довго, бо, нагадуємо, через низькі оцінки та переважно негативні відгуки спільноти, EA вирішили відкласти серію у шухляду до кращих часів.

Тепер цікаво, чим же займатиметься Кейсі Хадсон, раз його найбільше дітище встигли споганити і поховати?

Читайте також

Трилогія Mass Effect отримає HD-рeмаcтeр

Mass Effect

Цілий день стріму Mass Effect

Сценарист Mass Effect приєднується до студії Archetype

Drew Karpyshyn

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Обираємо розчарування року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Обираємо рольову гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

PlayNews #297 — Mafia III, Mass Effect: Andromeda…

Огляд Mass Effect: Andromeda

Популярне