Mass Effect Legendary Edition вийде навесні

Прихильники серії Mass Effect давно чекали якихось новин від BioWare, бо натяки на перевидання оригінальної трилогії ЕА робила вже доволі давно. Тож дочекавшись максимально слушної нагоди — дня N7 — компанія анонсувала Mass Effect Legendary Edition, ремастер, який вийде на ПК і консолях обох поколінь навесні 2021 року.

Legendary Edition збере у собі три оригінальні гри серії в одне видання з покращеною візуальною складовою, текстурами, а також з усіма розширеннями та оновленнями. BioWare укотре нагадують, що Legendary Edition — це не повноцінний рімейк, а скоріше нова можливість для старих та нових гравців пройти класичну трилогію у її «найкращій формі».

Окрім ремастеру оригінальної трилогії, BioWare розповіли, що маленька (поки що) команда ветеранів студії активно працює над новою Mass Effect. Щоправда, це не стало несподіванкою, бо інформацію про це було оприлюднено ще наприкінці минулого року. За цей час проект не зазнав суттєвого прогресу і досі перебуває на ранніх стадіях розробки. Хоча наступного року, ймовірно, нас чекатимуть перші подробиці “Mass Effect нового покоління”.

Концепт-арт майбутньої гри

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Вихідці з id Software та Naughty Dog заснували власну студію, що робитиме ААА ігри

emptyvessel

Mass Effect отримає нове настільне втілення

Mass Effect

BioWare звільнили 50 працівників

bioware

Асарі: Історія та фізіологія | Історія світу Mass Effect | Лор (Добродушні)

maxresdefault (8)

Цитадель | Історія світу Mass Effect | Лор (Добродушні)

maxresdefault (6)

Туріанці: Історія і Фізіологія | Історія світу Mass Effect | Лор (Добродушні)

09

Люди проти Туріанців або Війна Першого Контакту | Історія світу Mass Effect (Добродушні)

maxresdefault (3)

Альянс Систем | Історія світу Mass Effect (Добродушні)

maxresdefault (1)