Mass Effect Legendary Edition вийде навесні

Прихильники серії Mass Effect давно чекали якихось новин від BioWare, бо натяки на перевидання оригінальної трилогії ЕА робила вже доволі давно. Тож дочекавшись максимально слушної нагоди — дня N7 — компанія анонсувала Mass Effect Legendary Edition, ремастер, який вийде на ПК і консолях обох поколінь навесні 2021 року.

Legendary Edition збере у собі три оригінальні гри серії в одне видання з покращеною візуальною складовою, текстурами, а також з усіма розширеннями та оновленнями. BioWare укотре нагадують, що Legendary Edition — це не повноцінний рімейк, а скоріше нова можливість для старих та нових гравців пройти класичну трилогію у її «найкращій формі».

Окрім ремастеру оригінальної трилогії, BioWare розповіли, що маленька (поки що) команда ветеранів студії активно працює над новою Mass Effect. Щоправда, це не стало несподіванкою, бо інформацію про це було оприлюднено ще наприкінці минулого року. За цей час проект не зазнав суттєвого прогресу і досі перебуває на ранніх стадіях розробки. Хоча наступного року, ймовірно, нас чекатимуть перші подробиці “Mass Effect нового покоління”.

Концепт-арт майбутньої гри

Читайте також

Трилогія Mass Effect Legendary Edition вийде на початку березня

Під ялинку: Україномовні артбуки за хітовими іграми

Світ гри Ghost of Tsushima

Нова Mass Effect буде прямим продовженням трилогії… і ME:Andromeda теж

Наступний Mass Effect: що відомо про несподіваний анонс

На The Game Awards 2020 покажуть Dragon Age 4

Dragon Age 4

Нова Dragon Age втратила продюсера

dragon age 4

Керівник Drаgоn Age відкрив власну ігротворчу студію

Артбук трилогії Mass Effect вийде українською

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: