На форумі NeoGAF з’явилася тема, в якій опублікована чимало свіжих подробиць нової Mass Effect Next. Інсайдер Shinobi602, який володіє великою кількістю джерел інформації в BioWare, повідомляє, що ці відомості достовірні. Відзначимо, що такий самий злив був про Dragon Age: Inquisition, і опубліковане тоді, підтвердилося. Проте підтвердження чи спростування від BioWare поки що нема. Вірити чи ні — обирати вам.
Головні особливості Mass Effect Next
- Місцем дії нової Mass Effect стане скупчення Helius, що міститься в Туманності Андромеди (це ж сусідня галактика, серйозно?). Тож це дуже далеко і просторово, і часово від подій, пов’язаних з капітаном Шепардом. Але першоджерела вказують, що після подій трилогії минуло більше кількох десятиліть.
- Головний герой — дослідник (мирний чи мілітарист не вказується), який шукає нову домівку для людства разом зі своєю командою. Нас чекатиме політика колонізації та видобутку ресурсів.
- Розміри світу гри будуть вчетверо більші, ніж в Mass Effect 3.
- З’явиться нова забута раса The Remnant, що володіла головною технологією для опанування скупчення Helius.
- Головною ж метою залишиться колонізація планет та укріплення застав.
- Космічний корабель тепер називається “Буревій” (Tempest).
- Буде можливість укладати стратегічні союзи між ворожими сторонами.
- Повернеться “Мако” — наземний транспорт для досліджень і штурму. Звісно у іншому вигляді.
Система крафту та збору ресурсів
- У грі буде широка кастомізація броні. Наприклад, можна буде покращити костюм для використання джетпаку.
- Ми повинні досліджувати залишки цієї цивілізації, і, як у випадку з протеанами, розгадувати їх таємниці та використовувати артефакти і креслення древніх технологій.
- Покращувати можна буде і “Мако”. Наприклад, зробити йому кріогенну чи лазерну гармату.
- Для цього всього потрібно буде налагоджувати інфраструктуру для збору ресурсів.
Команда
- Відомо, що у грі буде 7 компаньйонів.
- Як і раніше, на місії можна брати тільки двох напарників.
- Зброю, броню і вміння однопартійців можна буде покращувати або змінювати, підігнавши їх під свій стиль гри.
- Члени команди гравця — теж частина скупчення Helius, а значить на них позначаються наслідки ваших дій і рішень.
- Будуть побічні завдання, які потрібно проходити для підвищення лояльності конкретного однопартійця.
- Всі ваші рішення і спілкування з командою впливатимуть на те, які діалоги і вибори будуть доступні для вас у фіналі гри.
Командні місії та мультиплеєр
- Гравцеві належить планувати свої дії, щоби якось встигати по всьому скупченню Helius. Точніше, захищати власні колонії, бази ресурсів і поселення. Для цього потрібно витрачати ресурси, щоби платити найманцям і створювати авангардні загони.
- Більшість місій генеруватимуться випадково.
- Місії бувають різних типів: захист поселення, евакуація артефактів Remnant та інші.
- Всі вони вимагають певної кількості реального часу (так само як в Dragon Age: Inquisition), а за результатами ви отримаєте досвід, вплив і спорядження — дивлячись наскільки гладко все пройде.
- Загони можна і треба покращувати, щоби збільшити їх результативність, і щоби ті приносили більше прибутку.
- Якщо є бажання, то можна самому вирушити на подібні місії, використавши для цього своїх персонажів з мультиплеєра.
- Можна виконувати завдання на самоті або ж кликати зі собою до трьох друзів — від кількості гравців змінюється складність і нагорода.
- В основі таких місій лежить механіка режиму «Орди» з мультиплеєра (подібно, як в мультиплеєрі 3 частини)
- Кожна висадка на планету має свою мету. Наприклад, потрібно буде захищати поселення від атаки Khet (найімовірніше, це назва бандитського угруповання або ворожої раси інопланетян), або транспортувати артефакт до того, як до нього добереться ворог.
- У мультиплеєрі можна відкривати нових персонажів, зброю, модифікатори і частини спорядження, які можна змінювати між місіями.
- Гравці, які приєдналися до чужої місії, отримають бонус до внутрішньоігрової валюти та досвіду в мультиплеєрі.
- Сама ж валюта тепер називається APEX.
Застава поселень
- Деякі планети в зоряних системах придатні для життя. На них потрібно створювати поселення, тим самим потихеньку перетворювати скупчення Helius на нову домівку людства.
- При їх зведенні теж доведеться приймати рішення. Наприклад, можна зробити поселення, яке розжене „туман війни“ на космічній мапі, тим самим відкриваючи більше місій для гравця. Шахтарські ж поселення періодично будуть давати ресурси.
- У грі буде система «Присутності в регіоні», на зразок впливу в Inqusition.
Діалоги
- У кожному діалозі доведеться приймати важливі рішення, що впливатимуть на гру (тут без змін).
- У новій Mass Effect розгалуженість діалогів буде ще більшою: гравцеві дадуть більше свободи перебивати або змінювати тему розмови.
- Залишилися і „рішення-дії“: можна наставити цівку на співрозмовника і змусити його відчинити двері, замість того щоби переконати його словами.
- Якщо занадто часто віддавати перевагу силі (і навпаки), то це сильно позначиться на ваших стосунках з усіма навкруги.
Світ без перешкод
- Усі зоряні системи в грі зʼєднані безшовно.
- Перехід від між пілотуванням «Буревію», поїздкам на «Мако» і дослідженням планет на своїх двох здійснюється без екранів завантаження.
- BioWare використовують генератор ландшафту планет і руїн, після чого кожна локація редагується вручну і стає унікальною.
Мабуть, наразі з вас подробиць вистачить. Ще більше про кастомізацію і крафт можете прочитати на сторінці форум NeoGAF, де і була опублікована вся ця інформація
Для справедливості повідомимо, що Mass Effect Next точно буде на ПК. Гра, цілком імовірно, буде представлена на Е3 2015 під час конференції EA. Аналітики говорять, що реліз гри можливий через рік — весною 2016 року. Вистачить часу перепройти трилогію?
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!