Mass Effect отримає нове настільне втілення

Британський видавець Modiphius Entertainment, який вже випустив натхнені ігровими науково-фантастичними франшизами настільні ігри Dune: Adventures in the Imperium і Fallout: Factions, анонсував свій новий проєкт Mass Effect the Board Game — Priority: Hagalaz.

Рік 2186. У віддаленому світі Хагалаз дослідницький крейсер терористичної організації «Цербер» розбився прямо на шляху смертоносного шторму. За небагато часу до початку шторму Шепард повинен провести свій загін через крейсер, щоб розкрити його зловісні таємниці та вберегти його від рук ворога. Однак корабель таїть у собі більше небезпек, ніж просто його колишній екіпаж…

йдеться в описі до настілки

Ця кооперативна сюжетна настільна гра була розроблена відомими дизайнерами Еріком Ленґом (Blood Rage («Лють крові»), Life in Reterra ) і Келвіном Вонґ Цзе Луном та перенесе гравців (усамітнено або у компанії друзів до 4 осіб) у часи Mass Effect 3, щоб зібрати загін Шепарда і розкрити таємниці планети Хагалаз. Гравців очікує розгалужений сюжет, що залежатиме від прийнятих рішень гравців, вплив яких відобразиться навіть на наступних місіях. Це забезпечить унікальні враження від кожного проходження. Також учасники гри зможуть керувати штучним інтелектом за допомогою карток, а героїв перед завданням треба буде спорядити зброєю і наділити їх здібностями та силою.

Mass Effect — Priority: Hagalaz вийде у 2024 році.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Geekach анонсував локалізацію легендарної настілки Twilight Imperium

p.ua.odissey

Справжнє виживання — Огляд настілки Resident Evil 3: The Board Game

Resident Evil 3: The Board Game PlayUA

Шедевр в жанрі контролю територій — Огляд настілки «Ель Гранде»

Ель Гранде

Стрім Final Fantasy VII: Rebirth

final fantasy vii rebirth ff7

Apple працює над серіальною адаптацією «Нейроманта»

нейромант

Стартувало попереднє замовлення настільної гри «Салем 1692» від «Ігромаг»

p.ua.Салем 1692

Тактика Moonbreaker від творців Subnautica та Брендона Сандерсона вийшла з дочасного доступу

moonbreaker

Стартувало попереднє замовлення настільної гри «Евердел» та доповнення «Дзвінограй» від Ігромаг

p.ua.Евердел