Матеріали The Last of Us Part II викрали, бо Naughty Dog забили на безпеку

Ви напевне знаєте, що в мережі зараз рояться відео з ґеймплеєм The Last of Us Part II. Багато хто припускав, що злив влаштував один з тестерів проекту, або якийсь інший розробник з ігротворчої студії Naughty Dog, але виявилося, що це не так.

Нещодавно, у повідомленні для ресурсу GamesIndustry, Sony оголосили, що знайшли винного. Офіційно заявлено, що він немає ніякого відношення ні до розробників, ні до видавця. Особу злочинця не розкривають, посилаючись на той факт, що судове розслідування досі триває.

Штука ось у чому — матеріали викрали хакери… і працівники Naughty Dog про це знали. За словами такого собі PixelButts, який з перших рук знає, як організована робота в студії, передумови для цієї історії були закладені ще в січні. Певна група хакерів виявила, що у вихідному коді Uncharted 3 і The Last of Us знаходилася інформація, яка давала доступ до серверів Аmazon, де зберігалися всі напрацювання цих ігор. І як гадаєте, матеріали якої гри лежали на одному сервері з першою The Last of Us? От власне.

PixelButts повідомив працівників Naughty Dog про цю вразливість ще на початку лютого, щойно сам про неї довідався. Нещодавні ролики були частиною білду гри, датованого 1 квітня. А знаєте, коли Naughty Dog оновили паролі та залатали цю дірку в захисті? 30 квітня!


Нагадуємо, що нещодавно було знайдено патент Sony на систему, яка захищатиме гравців від спойлерів. Працюватиме дана технологія лише у межах PlayStation Network.

Реліз довгоочікуваної The Last of Us Part II заплановано на 19 червня цього року.

Читайте також

The Last of Us 2 – провал? Огляд від Падона

PlayStation 5, Жорстока жорстокість: Частина 2, Шквал анонсів [Подкаст]

Horizon: Forbidden West

Стрім-подкаст: Глива Головного Мозку або Страх та ненависть у Сіетлі

PlayStation Plus святкує 10-річчя і робить подарунки

Підсумки червня. Стрім-подкаст

The Last of Us Part II

The Last of Us Part II — найуспішніший ексклюзив PS4. І поки він обійдеться без DLC

The last of us part ii

“ААА-ігри мають тривати 12-15 годин” – так вважає колишній голова Sony

Shawn Layden

Ненависть до The Last of Us Part 2 та безкоштовна Injustice: Gods Among Us — PlayNews

The Last of Us Part II

Популярне