Матеріали The Last of Us Part II викрали, бо Naughty Dog забили на безпеку

Ви напевне знаєте, що в мережі зараз рояться відео з ґеймплеєм The Last of Us Part II. Багато хто припускав, що злив влаштував один з тестерів проекту, або якийсь інший розробник з ігротворчої студії Naughty Dog, але виявилося, що це не так.

Нещодавно, у повідомленні для ресурсу GamesIndustry, Sony оголосили, що знайшли винного. Офіційно заявлено, що він немає ніякого відношення ні до розробників, ні до видавця. Особу злочинця не розкривають, посилаючись на той факт, що судове розслідування досі триває.

Штука ось у чому — матеріали викрали хакери… і працівники Naughty Dog про це знали. За словами такого собі PixelButts, який з перших рук знає, як організована робота в студії, передумови для цієї історії були закладені ще в січні. Певна група хакерів виявила, що у вихідному коді Uncharted 3 і The Last of Us знаходилася інформація, яка давала доступ до серверів Аmazon, де зберігалися всі напрацювання цих ігор. І як гадаєте, матеріали якої гри лежали на одному сервері з першою The Last of Us? От власне.

PixelButts повідомив працівників Naughty Dog про цю вразливість ще на початку лютого, щойно сам про неї довідався. Нещодавні ролики були частиною білду гри, датованого 1 квітня. А знаєте, коли Naughty Dog оновили паролі та залатали цю дірку в захисті? 30 квітня!


Нагадуємо, що нещодавно було знайдено патент Sony на систему, яка захищатиме гравців від спойлерів. Працюватиме дана технологія лише у межах PlayStation Network.

Реліз довгоочікуваної The Last of Us Part II заплановано на 19 червня цього року.

Читайте також

Як же виглядатиме нова PS5 в порівнянні з попередницями?

Власників PlayStation 5 винагороджуватимуть за досягнення

Ось як виглядає оновлений PlayStation Store

playstation store

PlayStation Store готується до масштабного оновлення

PlayStation

Mortal Kombat 11 Ultimate Edition з’явиться в українському PS Store

Mortal Kombat 11

Sony продемонструвала інтерфейс PlayStation 5

Оновіть систему на своїх PS4. Що зміниться?

Тільки 10 ігор з PS4 не вийде запустити на PS5

Популярне