Новини

“Матриця: Воскресіння” отримала перший трейлер… який перекреслює всі здобутки трилогії

Позавчора творці фільму “Матриця: Воскресіння” випустили інтерактивний тизер, а сьогодні нам нарешті показали перший повноцінний трейлер, тривалістю в майже 3 хвилини. І він напрочуд спантеличує, бо все побачене в ньому, викликає одне-єдине запитання: “Для чого взагалі потрібен цей фільм?”.

Звісно, трейлер — це далеко не фінальний продукт, і лише в день релізу можна буде робити остаточні висновки. Втім, у першому ролику режисерка Лана Вачовські відверто мавпує чимало елементів, які зробили “Матрицю” культовою трилогією.

Прем’єра фільму, нагадуємо, запланована на 22 грудня цього року, але нас поки цікавить інше: ну як вам перший трейлер?

Олег Куліков

Найбільший прихильник Ubisoft у цій країні. Давній фан RPG та stealth-ігор. Бетменолог зі стажем. Не вірить у спойлери.

  • Ох як же бомбить!

    Надіюсь Лана зберегла хоч крихту геніальності і просто нас на**бує, а в фільмі буде все як належить.

    • Коли переглянув трейлер вперше, теж подумав про це, що нас хочуть набрехати, але курво чую шо буде пздц(

  • > “Для чого взагалі потрібен цей фільм?”

    Щоб заробити бабла. Ваш кеп :)

    А бабла зароблять нормально - на Кіану народ піде.

  • Не згоден, сценарно це досить легко пояснити.
    Нео залишився в матриці, яку обнулили (якого фіга не стерся - там пояснять).

    В новій матриці з'явився новий Морфій та інші "прозрівші". Й знову шукатимуть месію. Й продуть той самий шлях. Або щось схоже на це. Висновки явно передвчасно робити. :)

    Виникає, звісно, кілька питань - якщо нові почнуть тікати з Матриці, то чи не зітруть Зіон? Це ж була частина угоди Нео. Чи він тільки обіцяв агента прибрати? Й що з агентом, якщо його протилежність (Нео) живий та здоровий (виходить, він теж має існувати)?

    • Що означає залишився? Він там і був весь час, матриця це не один слой, а ціла купа. Реальний світ знищений в війні з машинами, тому у людства не особливо є якісь альтернативи матриці.

      • Востаннє Нео під'єднався до Матриці щоб "пофіксити" агента Сміта. Й там загинув (дав себе перезаписати, а отже стерти). А Матриця перезапустилась вже без вірусу (агента Сміта).

        • а можна і так сказати: нео просто виступив посередником і приманкою, щоб заманити сміта назад в джерело, щоб його там стерли. І після такого трюку цілком могло бути, що машини відновили, відкачали, підлікували нео, і підключили його назад до матриці, але трохи підтерши пам'ять, але ось що там робить тепер трініті, яку в останній частині порубало і покололо арматурою??? Загадка! Як вона взагалі могла вижити? І для чого вона в новій частині???

        • Ні, Нео, як і решта, завжди і були в матриці, яскравий приклад цього це його здібності, які згодом проявилися і в так званому реальному світі.

  • як я і боявся в моєму коменті тут пару днів назад: трансгендер зняло тупо переробку найпершої матриці! СУМ-ПЕЧАЛЬ....
    принаймні з реклами напрошується поки що тільки такий висновок.

    • а потім з'ясується що Джон Уік це Нео, тому він такий невбиваємий, і всі частини Джона Уіка були в матриці )))

  • Світ відновлено з бекапа. Найнебезпечніші елементи локалізовано. Як результат, пошук Нео затягнувся на кілька циклів - два-три десятка років у симульованому світі. Пам'ять Нео мали б підтерти, але на рівні підсвідомості це все ще його турбує, бо таке "не забувається" :) Нова ітерація. Правда, який тепер основний конфлікт - поки не зрозуміло.
    Все вищенаведене - нашвидкоруч накидані висновки після одного перегляду трейлера. Чи буде цей фільм найліпшим із Матриці? Дуже малоймовірно. Але треба ж логічно пояснити, чому Нео живий у цій частині, що трапилося після очищення від Сміта, і як це все пережили "вільні люди". Он Трініті чогось нового навчилася, а Нео забув, як літати :) Мене більше цікавить доля Піфії та Саті у цьому фільмі :D

    • трініті вмерла в третій частині від передозування арматурою під час падіння електрольота в місто машин! А ось мертвого нео нам не показали, а тільки, що він вирубався після того, як через нього пройшов вірус-сміт на шляху до джерела, щоб там бути стертим назавжди....

Rockstar оприлюднила офіційну вартість GTA VI

Компанія Rockstar Games нарешті оголосила ціну на GTA VI, підтвердивши при цьому, що на момент…

14 хвилин

Японія створить окрему держустанову для просування аніме, манґи й відеоігор у світі

Уряд Японії розпочав підготовку до створення окремої установи, яка просуватиме вітчизняні творчі продукти (музику, аніме,…

2 години

У World of Warcraft з’явився сервер, де грають тільки ШІ-боти, що відмінно імітують людей

Фанат World of Warcraft під ніком Mr-Nilsson_85 створив приватний сервер, населений не живими гравцями, а…

2 години

Хто стоїть за грою? У VARTA з’явилися сторінки розробників

Тепер у нас є окремі сторінки студій та компаній. Якщо раніше доводилось перевіряти кожну гру…

4 години

Книга про створення серії GTA вийде українською — видавництво MAL’OPUS відкрило передзамовлення

Якраз напередодні старту продажів GTA VI видавництво MAL’OPUS влучно анонсує українське видання книги «У розшуку:…

5 години

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

1 день

This website uses cookies.