Max Payne, Bully, GTA: Vice City, RDR — які ремастери готує Take-Two?

Take-Two Interactive під час нещодавнього звіту інвесторам повідомила про намір перевидати до кінця чинного фінансового року (тобто до 31 березня 2022) три випущених раніше і досить відомих гри.

Навряд чи мова тут ішла про GTA V, самостійну GTA Online та Kerbal Space Program — так, вони теж цьогоріч отримають поліпшені версії для консолей чинного покоління, проте у звітній презентації їх було згадано окремо, тому планові перевидання можуть чекати ті ігри, які пропустили попереднє консольне покоління та мають чималу фан-базу.

І тут можливих кандидатів на ремастер не бракує. На закріплення успіху RDR2 видавництво може вдруге продати першу Red Dead Redemption відразу на двох консольних поколіннях і ПК. На тлі чуток про можливий анонс Bully 2 теж цілком доречно було би перевидати “школярську GTA”. До того ж, Rockstar свого часу обіцяли якийсь таємничий сюрприз до річниці GTA III — і вже тоді мова заходила за можливий ремастер. А ще ж неанонсована GTA VI начебто перенесе нас у Вайс-Сіті, тому чом би перед цим не підігріти публіку перевиданням класики?

І це ще не забуваймо про торговельну марку Max Payne, яка давно лежить без діла. Третя частина з актуальних платформ зараз доступна для купівлі лише на ПК, тож уявіть, скільки ж консольних гравців пройшли повз неї та оригінальної дилогії від Remedy.

Не виключено, що з часом Take-Two перевидасть всі згадані вище ігри, проте до кінця наступної весни нас чекає лише три з них. А які саме ремастери ви хотіли би побачити найбільше?

Читайте також

Ремастери дилогії BloodRayne вийдуть на консолях цієї осені

BloodRayne

Take-Two незадоволені фанатськими ремастерами GTA

Grand Theft Auto Vice City, GTA

Нові мапи для режиму “Виживання” витіснять старий контент з GTA Online

GTA Online

За тиждень Red Dead Online отримає оновлення “Криваві гроші”

Red Dead Online

Vice City та головна героїня: інсайдери розповідають про GTA VI

Grand Theft Auto VI

«Батько» Rockstar відкрив власну ігротворчу студію

Ден Гаузер

У Red Dead Online з’явиться можливість грабувати ферми

Red Dead Redemption 2 запустили у віртуальній реальності

Red Dead Redemption 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: