Max Payne, Bully, GTA: Vice City, RDR — які ремастери готує Take-Two?

Take-Two Interactive під час нещодавнього звіту інвесторам повідомила про намір перевидати до кінця чинного фінансового року (тобто до 31 березня 2022) три випущених раніше і досить відомих гри.

Навряд чи мова тут ішла про GTA V, самостійну GTA Online та Kerbal Space Program — так, вони теж цьогоріч отримають поліпшені версії для консолей чинного покоління, проте у звітній презентації їх було згадано окремо, тому планові перевидання можуть чекати ті ігри, які пропустили попереднє консольне покоління та мають чималу фан-базу.

І тут можливих кандидатів на ремастер не бракує. На закріплення успіху RDR2 видавництво може вдруге продати першу Red Dead Redemption відразу на двох консольних поколіннях і ПК. На тлі чуток про можливий анонс Bully 2 теж цілком доречно було би перевидати “школярську GTA”. До того ж, Rockstar свого часу обіцяли якийсь таємничий сюрприз до річниці GTA III — і вже тоді мова заходила за можливий ремастер. А ще ж неанонсована GTA VI начебто перенесе нас у Вайс-Сіті, тому чом би перед цим не підігріти публіку перевиданням класики?

І це ще не забуваймо про торговельну марку Max Payne, яка давно лежить без діла. Третя частина з актуальних платформ зараз доступна для купівлі лише на ПК, тож уявіть, скільки ж консольних гравців пройшли повз неї та оригінальної дилогії від Remedy.

Не виключено, що з часом Take-Two перевидасть всі згадані вище ігри, проте до кінця наступної весни нас чекає лише три з них. А які саме ремастери ви хотіли би побачити найбільше?

Читайте також

Rockstar закриє Red Dead Online до кінця 2022 року?

Bully 2 мали показати на The Game Awards 2021

bully 2

GTA Online отримає сюжетне доповнення з Франкліном і Dr. Dre

gta online

Стрім Grand Theft Auto: The Trilogy — The Definitive Edition

Grand Theft Auto: The Trilogy — The Definitive Edition

Наскільки добре ви знаєте 3D-трилогію Grand Theft Auto (Тест)

Наскільки добре ви знаєте 3D-трилогію Grand Theft Auto (Тест)

Rockstar прибрали GTA Trilogy Definitive Edition з продажу на ПК

Grand Theft Auto

Стрім Grand Theft Auto: Vice City

Grand Theft Auto: Vice City | GTA

Доктор Дре працює над новою музикою для Grand Theft Auto

Доктор Дре

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: