McDonald’s випустив власне ґеймерське крісло з підігрівом

Хто б коли подумав, що McDonald’s перевершить DXRacer, SecretLab і Hator, створивши ґеймерське крісло з кількома новітніми функціями? Але он як усе вийшло! З нагоди виходу нового курячого бургера McCrispy, компанія анонсувала ексклюзивне крісло McCrispy Ultimate Gaming Chair. Від звичайних крісел воно відрізняється не лише брендованим оздобленням, а й спеціальними тримачами для напоїв, картоплі фрі та соусів. Проте головною окрасою є спеціальний підігрівач… для бургерів, щоби ваша їжа не охолола, поки ви граєте.

Утім, це крісло недарма називають ексклюзивним, адже у вільному продажу його не буде (принаймні, найближчим часом). Наразі воно існує в єдиному екземплярі та дістанеться переможцеві спеціального розіграшу, який пройде після 13 червня. Інша не надто приємна деталь — у цьому розіграші можуть брати участь лише мешканці Великої Британії. Утім, хто зна, якщо зацікавлення спільноти буде досить високим, то цілком можливо, що наступного року McDonald’s розгорне бодай трішки масовіше виробництво цих ґеймерських крісел.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«У провалі Sonic Superstars винна Super Mario Wonder» — виправдовуються керівники SEGA

sonic

Топ за свої гроші — Огляд мікрофона HATOR Signify RGB

p1100795

Ігрове крісло — чудова ідея для подарунку

gaming chair

Офісне крісло: переваги та правила вибору найякіснішої моделі

chair

Огляд Hator Rockfall Evo Tkl – Компактна клавіатура з крутими свічами!

McDonald’s хотіли розіграти DualSense, але Sony заборонили

Огляд ігрового? крісла Cougar Argo! Прохолодно, ергономічно та зручно

Cougar Argo

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!