Мене ЛЯКАЄ манга/аніме. Як виставити світло, щоб не за*батись. Балачка MariAmBlog & Nikattica (MariAm Talk)
Знову я зустрілися онлайн з Нікою і як понеслося! Про наболіле, чи про досвід. Чомусь зачепили тему манги/аніме, які мене останнім часом лякають все більше. Багато про ютубчик, проблеми зйомок і всяке читацьке.
✔️ Підтримай україномовних контент-мейкерів та використовуй #WatchUA
✔️ Якщо ти — україномовний автор на Youtube, то долучайся до нас https://playua.net/watchua
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









