Мережа “Фокстрот” стане офіційним партнером Microsoft

Сьогодні група компаній “Фокстрот” разом із Microsoft Україна розпочали переговори стосовно потенційної співпраці та підписали “Меморандум про взаєморозуміння”. Знаю, про що ви зараз подумали, проте найближчим часом партнерство двох компаній полягатиме передусім у впровадженні в систему роздрібної торгівлі інновацій на базі платформ Microsoft.

Фактично співпраця почалася значно раніше, бо “Фокстрот” уже користувався логістичними інструментами Microsoft для поліпшення складських процесів та процесу доставки товарів. А з початком активного карантину і переходу на віддалений режим роботи Microsoft Україна надали фокстротівцям понад 6000 ліцензій на максимальні версії своїх продуктів, необмежений доступ до хмарних сервісів та інструментів збору статистики й аналізу даних.

Microsoft давно й активно співпрацює з багатьма торговельними мережами у всьому світі, а “Фокстрот” стане першим українським рітейлером, який отримає подібний “глобальний” пакет послуг.

“Гаразд, ну а далі що? Що там Xbox?” — спитає хтось. На жаль, поки нічого. Бо навіть коли справа дійде до підписання повноцінної угоди, де вже будуть розписані права й обов’язки обох сторін (меморандум, нагадую, такої сили не має), в пріоритеті все ж буде саме трансформація механізмів зовнішньої торгівлі. Але! Партнери-рітейлери рано чи пізно отримують право бути офіційними дистриб’юторами товарів від Microsoft (за умови відповідного асортименту, звісно). Тому якщо за рік, 5 чи навіть 10 Microsoft усе ж вирішить офіційно принести свої ігрові служби та консолі в Україну, то в першу чергу вони потраплять саме на склади “Фокстрот”.

Читайте також

Для безкоштовних ігор на Xbox не знадобиться Gold-підписка

Xbox Live Gold

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 розповіли про стан консольної версії

На Xbox розпочалися безкоштовні вихідні відразу трьох ігор

Dragon Ball FighterZ

Microsoft готує власний аналог DualSense?

Xbox Series

Microsoft презентували січневі новинки Game Pass

what remains of edith finch

ELDEN RING Ексклюзив XBOX? Які Японські Студії Планує Купити MICROSOFT? (OLDboi)

xCloud нарешті дозволить забути про оновлення ПК-заліза

xbox game pass

Стати акціонером Netflix чи Tesla в Україні стало трошки легше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: