Мережевий трилер The Flock надійшов у продаж

The-Flock-Logo

Асиметричний мережевий трилер для Windows The Flock від компанії Vogelsap вже у продажу. У грі реалізований безпрецедентний механізм завершення гри, заснований на успіхах гравців у ній.

Ключовий елемент The Flock — взаємодія Зграї та Носія. Кожен починає в ролі одного з монстрів Зграї — швидких і спритних істот, що володіють нелюдськими здібностями. На цьому етапі завдання гравців полягає в тому, щоб випередити інших учасників і першим заволодіти артефактом світла. Той, хто заволодів артефактом, перетворюється на Носія— повільного і вразливого гуманоїда.

UWyzfm3QRM8yAnDnNqlHFsd86HjRRa70esYMmc_SJ98

Носій здатний використовувати артефакт, щоб освітлювати собі шлях, активувати механізми і спопеляти монстрів. Промінь артефакту спалює монстрів за лічені секунди, але якщо хижак встигне завмерти на місці, він обернеться в камінь і стане невразливий для світла. Проте варто Носію почати приділяти занадто багато уваги одному противнику, як інші не забаряться скористатися моментом і накинуться на нього.

Початкова популяція в The Flock складає  215 358 979 особин, і з кожним загиблим хижаком чисельність Зграї зменшується. Коли вона досягне нуля, придбання гри стане неможливим, саме тоді розпочнеться фінальна фаза, про яку буде оголошено пізніше. У ній зможуть взяти участь лише ті, у чиїй бібліотеці Steam до того часу вже буде The Flock. Після завершення фінальної фази у гру більше не можна буде зіграти.

HiOSmMWO8Py3soWb1IZaDCu-nKPn792Pi1NHRkZAc54

Події The Flock відбуваються на Землі в 3000 році. Усе знищено, а забруднення призвело до утворення вічних хмар, які закрили сонце і занурили світ у пітьму. Аби врятувати людство, найкращі вчені планети всіма силами намагалися знайти шлях до порятунку. Так був створений артефакт, здатний випускати сонячне світло, незважаючи на непроникні хмари. Але порятунок прийшов надто пізно. Людство було приречене, і вчені запрограмували артефакт на самостійну активацію в 3000 році, в надії на те, що до того часу хтось на планеті зможе використовувати його на благо.
Особливості гри:

  • асиметрична мережева гра — до п’яти учасників у сесії;
  • короткі динамічні матчі
  • постійна зміна ролей: від мисливця до жертви
  • глобальна система популяції, яка веде вас до драматичного фіналу
  • ніяких скриптових подій.

The Flock вже можна придбати в сервісах Steam, The Humble Store, а також на сайті Vogelsap. До 27 серпня кожен покупець отримає додаткову подарункову копію, якою зможе поділитися з другом.

Читайте також

Apex Legends вийде у Steam на початку листопада

Sonic the Hedgehog 2 віддають безкоштовно у Steam

The Outer Worlds вийде у Steam наприкінці жовтня

The Outer Worlds

У Steam пройде фестиваль цифрових настільних ігор

Call of Cthulhu (2018)

До кінця 2020 року Steam влаштує три розпродажі. Стали відомі їх дати

У Steam розпочався фестиваль найкращих ігор Indie Cup

Halo 3: ODST вийде в Steam наступного тижня

Що варто придбати на розпродажі з нагоди DC FanDome у Steam?

Batman

Популярне