web analytics
Avengers

Наступне відео

Неповторний звуковий дизайн і як його створити: інтерв’ю з представниками VP Production

НЕПОВТОРНИЙ ЗВУКОВИЙ ДИЗАЙН і як його створити: інтерв'ю з представниками VP Production

Месники. Останній загін, Ліга видатних джентельменів — Дайджест коміксів #01

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Комікси — це дивовижно і тим приємніше спостерігати за їхньою популяризацією на теренах України. Ентузіастів, що цікавляться цією культурою більшає, як і людей, що вкладають свій час та зусилля у локалізацію цього напрямку мистецтва українською. Перлини світового доробку з’являються на прилавках наших книгарень та ґік-крамничок, а разом з тим наші автори створюють власні історії, черпаючи натхнення у нашій з вами культурі.

І у всьому цьому слід розбиратися. Саме тому PlayUA започатковує щомісячний дайджест коміксів. У ньому ми розповідатимемо вам про свіжі новинки нашої коміксіндустрії та анонси. Не будемо зволікати, поооїхали!

«Дедпул проти Таноса», видавництво Mal’opus

Балакучого бевзя багато не буває і тому буквально наприкінці квітня у продаж надійшов графічний роман «Дедпул проти Таноса» від створеного місяць тому видавництва Mal’opus. Це не стільки історія протистояння двох персонажів, як байка про пошук їхньої спільної коханої — Смерті. Звісно ж, перемішана роздумами про вічне з дивними висновками Дедпула. Не обійдеться й без бійки цих двох, та майте на увазі, що це буде мінорна гілка оповіді і займе вона буквально дещицю часу.

Видання має тверду обкладинку, формат 26 х 17 сантиметрів та 112 сторінок.

«Рукавиця нескінченності», видавництво Mal’opus

Та на цьому історії про Таноса від видавництва Mal’opus не закінчуються. Цього ж таки місяця на прилавки потрапив комікс «Рукавиця нескінченності», що й став основою для останніх двох частин кіноепопеї Месників. Обов’язковий до прочитання всім фанатам фільмів, що ще тут скажеш? Автори цієї історії — Джим Старлін та Джордж Перез.

Вона надійде на прилавки у твердій палітурці форматом 26 х 17 сантиметрів, об’єм книги — 256 сторінок. Розбіжностей з кіноепопеєю — не уникнути.

«Двері Агари», 1-ий випуск, видавництво Vovkulaka

От-от від видавництва Vovkulaka має вийти перший випуск українського коміксу «Двері Агари», що написаний та намальований Настею Бистровою. Поки рано розповідати про історію, але за описами це пригода дівчини-варвара, що мандрує іншими світами через портали. Мальовку теж показали буквально мигцем, але побачене захоплює. Залишається хіба побажати успіхів автору та рушити до найближчої крамнички коміксів у день виходу.

Випуск міститиме 40 сторінок у м’якому обрамлені формату 24 х 16 сантиметрів.

«Ліга видатних джентельменів. Колекційне видання. Том 1», видавництво Vovkulaka

Під час Ґеймс Ґезеринг, Ярослав Мішенов, директор видавництва Vovkulaka, натякнув нам на майбутній крутий анонс, без жодних уточнень, і наші серця забилися з подвійною інтенсивністю. Аж ось він відбувся і ним став перший том колекційного видання «Ліги видатних джентельменів», який слід очікувати восени цього року. Захвату немає меж, адже про цю класичну історію за авторством Алана Мура знає чимало любителів коміксів, бодай за рахунок невдалої екранізації. Відмінна історія доповнюється яскравими ілюстраціями Кевіна О’ніла, створюючи бомбезне поєднання.

Передзамовити його можна уже зараз, як бонус ви отримаєте лімітований сингл Хеллбоя — «Зерно руйнування». Цю історію ви уже могли прочитати  у нещодавньому першому томі колекційного видання про цього пекельного парубка, проте чим не спосіб поповнити свою колекцію? Не кажучи вже про те, що «Лігу видатних джентельменів» й без того варто придбати для ознайомлення.

Це видання буде у форматі 20 х 30 сантиметрів з твердою палітуркою та міститиме 208 сторінок.

«Чорний молот. Таємниця походження. Книга 1», видавництво Vovkulaka

Цього ж таки місяця відкрилася можливість передзамовлення першої книги серії «Чорний молот» — історії про групу супергероїв, яким внаслідок збігу обставин довелося видати себе за сім’ю та розпочати нове життя на віддаленій фермі, приховуючи свої здібності. Це не типова історія, що неспішно розкриває кожного з персонажів, відкриваючи їхні шафи та почергово дістаючи приховані там скелети. Автор твору — Джефф Лемір, якого ви можете знати за роботу над Старим Логаном.

Комікс потрапить на полиці крамничок от-от у форматі 27 на 18 сантиметрів та міститиме 184 сторінки.

«Батько Горіо», видавництво Леополь

Видавництво Леополь у квітні потішило фанатів Оноре де Бальзака графічною адаптацією його твору «Батько Горіо». Цей твір — відмінна нагода зануритися у Париж дев’ятнадцятого століття та поглянути на нього з семи різних сторін. Ця адаптація вийде у рамках серії «Графічна література» та створена внаслідок плідної співпраці нашого видавництва Леополь з французьким Editions Delcourt.

Твір видаватиметься у форматі 29,5 х 22 сантиметри у твердій палітурці. Усього «Батько Горіо» складається з дев’яносто шести сторінок.

«Месники. Том 1. Останній загін», видавництво Fireclaw

Цього місяця видавництво Fireclaw повідомило, що 6 травня вийде перший том Месників із підзаголовком «Останній загін». Це не комікс-оріджин, а розповідь про зіткнення команди супергероїв з гігантськими небожителями, де не обійшлося і без підступних дій Локі. Окрім іншого це ще й відмінна змога глянути на оновленого Примарного гонщика та Жінку Галка, що не представлені у кіновсесвіті.

Цей комікс за авторством Джейсон Аарона проілюстрований Едом МакГінесом та Пако Медіною. Ви могли чути про автора завдяки його вмінню вдало перезапускати відомих персонажів. Так у 2011 він оновив Росомаху, за рік не менш добре впорався з Тором та навіть створив його жіночу версію.

Можливість попереднього замовлення коміксу «Месники: Останній загін» скоро з’явиться за посиланням.

«Месники: Останній загін» видаватимуться у м’якому плетені формату 27 х 16 см і міститимуть 144 сторінки захоплюючого чтива.

«Життя Капітана Марвел», видавництво Fireclaw

У квітні на прилавках з’явився комік оріджин Керол Денверс, яку ви можете знати за псевдонімом Капітан Марвел. Видавництво Fireclaw вибрало, мабуть, найбільш вдалу історіяю, що познайомить вас з актуальною історією коміксового героя. Однак не слід думати, що «Життя Капітана Марвел» — теж саме, що нам показав березневий фільм.

Видання міститиме 128 сторінок формату 27 х 16 см. у м’якій палітурці.

«Дедпул. Том 2. Кінець терору», видавництво Fireclaw

Того ж дня на прилавках з’явиться продовження історії про балакучого вбивцю Дедпула, що обзавелося підзаголовком «Кінець терору». Та якщо ви знаєте цього засранця, то в житті не повірите, що кінець й правда настане і будете абсолютно праві. Ця історія запропонує вам скочити на 80 років уперед в 2099 рік та глянути на альтернативного Дедпула та, навіть, не одного.

Зовсім скоро ви зможете оформити замовлення на комікс «Дедпул. Том 2. Кінець терору» за посиланням.

Автор цього творіння — Джеррі Даґан, а виходитиме воно у форматі 27 на 17 сантиметрів в м’якому плетені. Всередині 128 сторінок, постарайтеся не загубити дорогою здоровий глузд.

«Гарфілд. Том 2», видавництво Molfar

Видавництво Molfar у квітні потішило фанатів коміксів стартом передзамовлень на другий том пригод лінивого пухкелика Ґарфілда. Цього разу йому доведеться зустрітися з пухнастими супергероями, навідавшись на далеку планету Доркон. Видати обіцяли у квітні, але, на момент написання тексту, цього ще не сталося. Радимо звернути на нього увагу, адже це чудовий вибір для спільного ознайомлення з дітьми.

Передзамовити комікс можна буде незабаром за посиланням.

Видання міститиме 112 сторінок формату 24 х 17 сантиметрів у твердій палітурці.

«Спаун. Книга 1», видавництво Molfar

Уже зовсім скоро видавництво Molfar має видати першу книгу з історіями про героя, що знаходиться на межі добра та зла — Спауна. Хтось пам’ятає його за чудовим мультсеріалом з дитинства, а хтось знайомий безпосередньо з оригіналом. Однаково і для тих, і для тих  — це видання чудовий вибір.

Придбати українське видання «Спаун. Книга 1» ви зможете незабаром за посиланням.

Спаун надійде у продаж форматом 27 на 17 сантиметрів в твердому плетені. Книга  міститиме 336 сторінок пригод суперечливого персонажа.

«Безіменні», видавництво UAComix

Видавництво UAComix у квітні здивувало анонсомукраїнського коміксу «Безіменні», за авторством Дмитра Гука, який також виступив і художником. Саме у мальовці і ховається найцікавіше, бо вона у твору вельми незвична — така собі графіка у середньовічних мотивах, предметом натхнення для якої слугували, мабуть, гравюри тих часів. Виглядає принадно і викликає бажання познайомитися з нею ближче, проте поки нічого не відомо про історію твору. Придбати комікс можна буде вже у травні.

Комікс міститиме 100 сторінок формату 30 на 21 сантиметр у твердому плетені.

«Гамлет», видавництво UAComix

Також ці хлопці анонсували моторошну українську комікс-адаптацію «Гамлета», яка також вирізняється своїм графічним стилем. Над цим твором працював митець Макс Сір і уже за попередніми зображеннями можна сказати, що твір викликатиме дрижаки. Ознайомитися з коміксовою адаптацією класичного твору можна буде в червні.

«Гамлет» вийде у форматі 30 х 21 сантиметр з твердою палітуркою. Всього комікс міститиме 62 сторінки.

«Моторошні пригоди Сабріни. Том 1», видавництво UAComix

Колектив видавництва UAComix цього місяця точно вирішив налякати читачів. До крамниць надійшов перший том «Моторошних пригод Сабріни», що куди як напруженіший за серіал, який зовсім нещодавно зібрав чималу долю позитивних відгуків. Автор відмінного сценарію та не менш чудового малюнку — Роберто Аґіре-Сакаса. Це видання надійде до продажу в травні.

Видання буде містити 160 сторінок у твердій палітурці формату 26 на шістнадцять з половиною сантиметрів.

«Пангея. Сезон полювання. Випуск 1», видавництво Northern Lights

У квітні анонсували, з можливістю оформити передзамовлення, український комікс «Пангея. Сезон полювання». За описом, на нас чекає історія українського вченого Микити, що отримав супер здібності та відправився за кордон, щоб дослідити їх. Та не все так просто, як здавалося на перший погляд, і за ним вирушили лиходії. Це твір за авторством Евана Вольфа, який намалювали Анастасія Афоніна та Єгор Ягудін.

Перший номер можна передзамовити уже зараз у видавництва Northern Lights, проте поки не відомо, коли саме він з’явиться на прилавках.

«Абсолютний Росомаха проти Халка», видавництво Northern Lights

Крім української «Пангеї», видавництво Northern Lights також повідомило, що працює над перекладом уже в чомусь класичної історії протистояння Росомахи та зеленого злюки Халка. Ця оповідка уже була екранізована у форматі мультфільму, проте ми усе ж радимо вам дочекатися коміксу і познайомится з історією через нього. Автор історії — Деймон Лінделоф, що більше відомий своїми сценарними роботами в кіноіндустрії, як от серіал «Загублені». Глянути на цю величну бійку ви зможете 2-3 травня.

Комікс міститиме 148 сторінок у форматі 26 на 17 сантиметрів з м’яким плетенням.

«Прибуття», видавництво Видавництво

Твір австралійського художника-коміксиста Шона Тау «Прибуття» вперше добереться до України з повною локалізацією, яка йому, мабуть, і не потрібна. У творі, що видасть видавництво Видавництво, немає жодних реплік, уся історія передається читачу візуальними інструментами і це прекрасно. Ця книга розповість вам історію батька, що вимушений відправитися в еміграцію та без слів висловить усі його хвилювання, що пов’язані з цим.

Цей самобутній твір уже мав надійти до магазинів і містить 128 сторінок обрамлених у тверду палітурку.

«Пхеньян: подорож до Північної Кореї», видавництво Видавництво

«Пхеньян: подорож до Північної Кореї» — це чорно-біла оповідь про два місяці життя автора, канадійського художника анімації, під час свого перебування у Північній Кореї. Історія Деліля – шок представника першого світу, який вперше стикається із авторитарним тоталітарним суспільством, коли перше враження – строгий урочистим фасад, культ особистості – колишнього лідера Кім Ір-Сен і його сина Кім Чен Іра та новини про щоденні перемоги північнокорейського народу по всіх можливих фронтах. А з часом ще й починає випливати гнітюча правда, сприйняти яку Деліль і намагається своїм подорожнім щоденником.

Це анонс коміксу «Пхеньян: подорож до Північної Кореї» і поки немає локалізованих матеріалів. На реліз слід очікувати у грудні 2019 від видавництва Видавництво.

«Шазам!», видавництво Рідна мова

Акурат під старт прокату кінокартини, видавництво Рідна мова розіслала крамничками коміксів довгоочікуваного «Шазама!». Від коміксу не слід очікувати того ж, що ви побачили у фільмі, адже екранізація помітно розходиться з оригінальною оповідкою. Проте історія від Джефа Джонса у поєднанні з малюнком Ґері Френка варті витраченого на них часу. До того ж, Шазам, як порівняно нещодавно повністю перезавантажений герой, — це відмінний вибір для любителів переглянути усе актуальне чтиво прив’язане до конкретного персонажа.

У цьому виданні 192 сторінки з твердою палітуркою формату 25 на шістнадцять з половиною сантиметрів.

«Казки. Легенди у вигнанні. Книга 1», видавництво Рідна мова

Якщо ви коли-небудь хотіли поринути з головою у казковий світ, що змальований у телтейлівському The Wolf Among Us, то видавництво Рідна Мова надає вам прекрасну можливість це зробити. На прилавках з’явилася перша книга циклу «Казки: Легенди у вигнанні», що й ліг у основу уже згаданої гри. Ці чудові історії, що переосмислюють знайомих з дитинства героїв у новому, не надто вигідному, світлі заполонять вас не на один вечір. Тільки не купіть їх випадково дітям.

У виданні 162 сторінки формату 25 на шістнадцять з половиною сантиметрів. Палітурка — тверда.

«Фаетон: Повстання. Том 2»

«Фаетон» — це історія про далеке майбутнє, де людство отримало змогу швидко подорожувати Всесвітом, підкорюючи нові незвідані планети. У цих декораціях перед нами розгорається історія Нітона, що намагається розкрити таємницю фантома та зрозуміти хто вбив його товаришів і куди зник його найкращий друг. Другу частину цієї захоплюючої історії від українки Марії Ланцути слід очікувати цього року.

Це видання міститиме 88 сторінок у твердому плетені формату 26 х 17 см.

На цьому все. Квітень подарував нам цілу низку відпадних новинок та захоплюючих анонсів. Залишайте ваші коментарі та побажання і пам’ятайте: книжкова шафа не резинова, але завжди можна поставити ще одну.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Найкращі аксесуари Apple AirTag на 2024 рік

Автор: PlayUA

airtag 03

Монтуй та грай під час відключень! — Огляд ноутбука Acer Predator Triton Neo 16 (PTN16-51)

Автор: Володимир Бортюк

tritonneo16 cover

Які Найбільші Ігрові Тренди 2024 Року?

Автор: PlayUA

games 02

Battle Vision Network, UFO 50, Tides of Tomorrow — Підсумки Day of the Devs SGF Edition 2024

Автор: Барлет Ярослав

battle vision network

LEGO Horizon, Civilization VII, DLC для Alan Wake 2 — Підсумки Summer Game Fest 2024

Автор: Барлет Ярослав

lego horizon

Обміняти валюту за вигідним курсом допоможе інтернет та Rates

Автор: PlayUA

currency

Luigi’s Mansion, Elden Ring: Shadow of the Erdtree — Порадник Ґеймера: Червень 2024

Автор: Владислав Папідоха

Elden Ring: Shadow of the Erdtree

ТОП геймпадів для Windows: який вибрати джойстик для ПК

Автор: PlayUA