Metro схрестили з PUBG, і вийшов… PUBG Mobile Metro Royale!

Раптовий кросовер ігор Metro та Playerunknown’s Battlegrounds завітав до мобільної версії PUBG, доповнивши її новими мапами та купою цікавинок. Як би дивно це не звучало, але все значно краще і логічніше, ніж здається на перший погляд.

Два режими The Metro та Winter Festival чекають, допоки ви дослідите кожен їхній куточок. Доведеться витратити трохи додаткового вільного простору, оновившися до свіжої версії гри: близько 610 МБ для Android та 1,63 ГБ для iOS. За оновлення в період з 10 по 15 листопада гравці додатково отримають трохи валюти та тимчасовий скін для наплічника.

Дві унікальні мапи отримають тематичні локації, серед яких зустрінуться табори бандитів, розвалини, траншеї й таке інше. Додасться і підземка з унікальними бойовими механіками та можливістю покататися на вагонетці, а також оновлена тематична зброя та броня, що змусять серця прихильників серії Metro битися частіше. Залишається лише зазирнути на чорний ринок, зібрати знаряддя і піти виконувати місії, знищуючи усіляку мерзоту. Ознайомитися з багаторядковим переліком усього, що додали та виправили в грі, можна за посиланням.

За нагоди можна ще й ознайомитися з історією створення гри Metro Exodus: частина 1, частина 2.

Читайте також

Отримайте Metro Last Light Redux безкоштовно та назавжди!

У EGS безкоштовно роздають Metro: 2033 Redux

Влада Індії заблокувала PUBG Mobile

Студію 4A Games придбали за 35 000 000 $

Історія створення Metro Exodus (Епізод 2)

Metro Exodus

Історія створення Metro Exodus (Епізод 1)

Metro Exodus

4A Games відтепер використовуватиме виключно трасування променів

Metro Redux вийде на Nintendo Switch

Metro Redux

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: