Microsoft будує ігрову платформу на наступні двадцять років

Microsoft нагадала, що не так давно (минулої осені) Xbox виповнилося 20 років. Сьогодні компанія поділилася планами на наступне двадцятиліття — зробити платформу ще ціннішою для гравців.

Додаток Xbox App з’явиться на нових Smart TV від Samsung та дозволить грати в хмарі навіть без консолі. Доступна буде Game Pass Ultimate, а також Fortnite навіть без підписки.

Xbox Cloud Gaming розширюється на Аргентину та Нову Зеландію. Можна буде грати з телефонів, Xbox та ПК у ігри Game Pass, а також так само буде безкоштовно доступна Fortnite.

Розповіли про покращення ігрового досвіду в браузері Microsoft Edge та на Windows 11 — передусім покращену оптимізацію. Також є дрібніші поліпшення: застосунок для калібрування HDR, список останніх ігор, персоналізована стрічка з новинами та гайдами, нові вбудовані ігри в Microsoft Edge тощо.

Також Microsoft анонсувала програму Project Moorcroft, учасники якої зможуть додавати демоверсії до бібліотеки Game Pass та отримувати за це гроші. Програма запрацює «впродовж наступного року». Спосіб сертифікації демоверсій поки що невідомий. Так само наразі незрозуміло, як вони будуть оплачуватися: фіксованою сумою чи залежно від їхньої популярності.

До сервісу Xbox Design Lab, який дозволяє купити персоналізований контролер, додані нові кольори. Також тепер є можливість зробити покупку з Австралії, Нової Зеландії, Японії, Південної Кореї, Сингапуру, Чехії, Греції, Угорщини, Норвегії, Словаччині та Швейцарії. Цього літа обіцяють додати Тайвань.

Microsoft пообіцяла робити великі кроки в сфері доступності ігор упродовж наступних років. Також уже цієї неділі, 12 червня, відбудеться презентація Xbox & Bethesda Games Showcase.

Авторка: Ївга Мрія

Читайте також

Microsoft випускатиме Call of Duty не лише на PlayStation, а й на Switch

Call of Duty Modern Warfare 2

Федеральна торгова комісія може оскаржити угоду між Microsoft та Activision Blizzard

microsoft

Автори The Elder Scrolls Online працюють над новою MMО для Xbox

TES Online

Microsoft передумала випускати хмарну консоль Xbox Series C

Xbox Series S

Xbox Original – перша консоль Microsoft в Україні (Таємна кімната)

xbox original перша консоль microsoft в Україні

Microsoft хоче додати можливість погіршувати графіку на консолях Xbox

Xbox

Сценарист Horizon: Forbidden West приєднався до розробки нової Fable

Fable 2020

40 fps — майбутній консольний стандарт

monitores gamer 1440 ps5 2022

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: