Microsoft хоче додати можливість погіршувати графіку на консолях Xbox

Microsoft планує надати користувачам Xbox можливість зменшувати графічні налуштування у іграх, щоб заощаджувати електроенергію. У останньому опитувальнику, компанія Microsoft запитала у власників Xbox, чи хотіли б гравці мати змогу зменшувати роздільність дисплею та кадрову частоту у своїх проєктах задля збереження екології та власних гаманців. Серед різних питань, найбільш цікавими були:

 

  • Загалом, наскільки ви стурбовані вашими рахунками за електроенергію?
  • Як би ви ставилися до наявності у грі функцій, які зможуть оптимізувати графічні налаштування задля економії енергії? (Примітка: ігрові налаштування можуть стосуватися роздільності дисплею, частоти кадрів та якості графіки)?
  • Як би ви ставилися до того, щоб окремі ігри автоматично знижували свою частоту кадрів або роздільність, коли консоль неактивна (щоб зберегти енергію)?
  • «Я хвилююся, що ввімкнення функцій енергозбереження може негативно вплинути на мій ігровий досвід» — так чи ні?
  • Як наявність функцій заощаджування енергії може вплинути на ваше рішення щодо придбання гри?

Наявність таких опцій виявиться корисною як для українців, які через російські атаки дронами мусять економити власне споживання електроенергії, так і для європейців, які останнім часом жаліються на збільшення рахунків за електроенергію.

У травні цього року компанія Microsoft вже зробила перший крок у бік зменшення електроспоживання на консолях Xbox. З того часу “енергозберігаючий режим” став дефолтним на Xbox One та Xbox Series X|S — він використовує у 20 разів менше електроенергії, ніж зазвичай.

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Як обрати ідеальну ігрову консоль

steamdeck

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Сервери Nintendo 3DS та Wii U остаточно закрили

online 3ds wii u

Xbox створила команду, що займається збереженням ігор для наступних консолей

xbox

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес