Microsoft із задоволенням спекалася б консольних ексклюзивів

Під час чергової серії слухань по справі Microsoft проти FTC, генеральний директор Microsoft, Сатья Наделла зявив, що «з задоволенням» спекався б консольних ексклюзивів, якби мав таку можливість.

За словами Наделли, усі 9 років його роботи у Microsoft пройшли з чітким перконанням, що програмне забезпечення має бути доступним на всіх можливих платформах. Відповідаючи на питання чому ж в такому разі Xbox має низку власних ексклюзивів, пан Сатья сказав що це необхідно для конкуренції на ринку, правила якого задаються найсильнішим тутешнім гравцем — Sony.

Якби рішення було за мною, я б із задоволенням спекався від консольної ексклюзивності. Але не мені це визначати, особливо як гравцю з малою долею  консольного ринку, де учасник що домінує задав конкуренцію через ексклюзиви. Тож це світ в якому ми живемо.

Також Сатья Наделла відкинув звинувачення Sony в тому, що буцімто, купляючи Activision Blizzard, Microsoft хоче забрати у PlayStation вкрай важливу для них Call of Duty. За його словами, незабаром після оголошення намірів зробити це придбання, він навіть звʼязувався з генеральним директором Sony, Кенічіро Йошидою, щоб пояснити свої наміри.

А наостанок його запитали чи виходитиме Call of Duty на PlayStation у випадку закриття угоди, на що він відповів: «100 відсотків».

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Toys for Bob відокремлюється від Activision Blizzard і хоче стати партнером Microsoft

Crash Bandicoot 4: It's About Time

Ілон Маск подав до суду на OpenAI, бо компанія «хоче заробляти гроші»

Ілон Маск

«Право на монетизацію потрібно заслужити» — вважає керівник Helldivers 2

helldivers 2

Чутки: Дві наступні Battlefield вийдуть в 2025 році

battlefield 6

PlayStation скорочує 900 працівників та закриває London Studio

sie

Supermassive Games планує звільнити 90 працівників

supermassivegames

Про що була Call Of Duty Black Ops 1?! (Я – Тадаші)

cod bo1 thumb

Сервери Helldivers 2 тепер витримують 700 000 гравців, але студія Arrowhead не спішить радіти

helldivers 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: