Microsoft розширює програму допомоги для інді-розробників

Microsoft оголосили про запуск нової програми для своєї ініціативи [email protected], що повинна полегшити процес публікації для інді-розробників на платформі Xbox та допомогти в інших напрямках.

Програма буде фокусуватися на трьох конкретних, що повинні допомогти розробникам випустити власні проєкти на Xbox:

  • Портування. Аби уникнути конфліктів, куди саме вам потрібно витратити стартові інвестиції, компанія не вимагає повернення фінансування чи ексклюзивності. Замість того вона зосереджена на вашому успіху на платформі, аби творці компенсували вкладання в портування та могли легко публікувати ігри на різних платформах;
  • Інформування. Розробники отримають доступ до інформації та практик у вигляді щомісячних вебінарів Green Room Events, де вони зможуть поспілкуватися з членами команди Xbox, розпитати про життєвий цикл гри, отримати маркетингові поради та поради щодо сертифікації. Ідея в тому, аби створити лояльне середовище, де ви зможете поспілкуватися з експертами у тому чи іншому напрямку;
  • Прототипування. За мету береться партнерство з невеликими перспективними розробниками, що мають цікаві ідеї та надання їм фінансування та підтримки, аби вони змогли реалізувати проєкт саме так, як ті його бачать. Повертати дане фінансування не потрібно.

Згідно з заявою Microsoft, компанія планує допомогти маловідомим розробникам, які є представниками чорношкірих, корінних народів, латиноамериканців чи LGBTQIA+ спільнот. Вони хочуть допомогти жінкам, розробникам з обмеженими можливостями, творцям з ринків, що тільки починають розвиватися та командам з унікальними перспективами. До списку також увійдуть незалежні розробники, що працюють над іграми, які зосереджені на різноманітних персонажах або надають пріоритет доступності проєкту.

За допомогою програми компанія сподівається залучити до власно проєкту маловідомих творців. Наразі розробники можуть подати заявку, звернувшись до Microsoft.

Тому, якщо вам здається, що стаття про вас — ось адреса, за якою можна зв’язатися: [email protected]. Там вам розкажуть про наступні кроки подання заявки.

Бажаю успіху!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Sony змінює фінансову стратегію з метою подальшого розширення

sony

Європейський регулятор схвалив угоду Microsoft та Activision Blizzard

ms activision

Консольні гравці в Rainbow Six Siege потерпають від навали користувачів ПК

Rainbow Six Siege

Філ Спенсер: “Ми не впоралися зі своєю роботою і за це я прошу вибачення!”

phil spencer

Microsoft запустили реферальну програму для Game Pass

referal program pc game pass

Антимонопольний комітет України дозволив угоду між Microsoft i Activision

Phil Spencer

Продажі Xbox продовжують падати. Зате з іграми все добре

xbox

Велика Британія заблокувала угоду між Microsoft i Activision Blizzard

ms activision

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: