Microsoft розширює програму допомоги для інді-розробників

Microsoft оголосили про запуск нової програми для своєї ініціативи ID@Xbox, що повинна полегшити процес публікації для інді-розробників на платформі Xbox та допомогти в інших напрямках.

Програма буде фокусуватися на трьох конкретних, що повинні допомогти розробникам випустити власні проєкти на Xbox:

  • Портування. Аби уникнути конфліктів, куди саме вам потрібно витратити стартові інвестиції, компанія не вимагає повернення фінансування чи ексклюзивності. Замість того вона зосереджена на вашому успіху на платформі, аби творці компенсували вкладання в портування та могли легко публікувати ігри на різних платформах;
  • Інформування. Розробники отримають доступ до інформації та практик у вигляді щомісячних вебінарів Green Room Events, де вони зможуть поспілкуватися з членами команди Xbox, розпитати про життєвий цикл гри, отримати маркетингові поради та поради щодо сертифікації. Ідея в тому, аби створити лояльне середовище, де ви зможете поспілкуватися з експертами у тому чи іншому напрямку;
  • Прототипування. За мету береться партнерство з невеликими перспективними розробниками, що мають цікаві ідеї та надання їм фінансування та підтримки, аби вони змогли реалізувати проєкт саме так, як ті його бачать. Повертати дане фінансування не потрібно.

Згідно з заявою Microsoft, компанія планує допомогти маловідомим розробникам, які є представниками чорношкірих, корінних народів, латиноамериканців чи LGBTQIA+ спільнот. Вони хочуть допомогти жінкам, розробникам з обмеженими можливостями, творцям з ринків, що тільки починають розвиватися та командам з унікальними перспективами. До списку також увійдуть незалежні розробники, що працюють над іграми, які зосереджені на різноманітних персонажах або надають пріоритет доступності проєкту.

За допомогою програми компанія сподівається залучити до власно проєкту маловідомих творців. Наразі розробники можуть подати заявку, звернувшись до Microsoft.

Тому, якщо вам здається, що стаття про вас — ось адреса, за якою можна зв’язатися: [email protected]. Там вам розкажуть про наступні кроки подання заявки.

Бажаю успіху!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Сервери Nintendo 3DS та Wii U остаточно закрили

online 3ds wii u

Xbox створила команду, що займається збереженням ігор для наступних консолей

xbox

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес

«Відчувається наче гра від PlayStation Studios» — Журналісти у захваті від Hellblade 2

hellblade 2

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Шпигун PlayStation проник у Xbox – фанати шоковані

xbox series x and s