Microsoft визнали свої помилки стосовно минулого Inside Xbox

Як ви можете знати, Microsoft показали та анонсували на нещодавньому Inside Xbox чимало цікавих ігор. І здавалось би, що все круто, але є одна проблема. Нам обіцяли багато ґеймплею ігор для консолей наступного покоління, а натомість ми отримали просто красиві трейлери.

Звісно ж глядачам це не сподобалося і вони почали скаржитися в адресу Microsoft, в тому числі за допомогою дизлайків. Зараз під записом трансляції 34 тисячі дизлайків проти 43 тисяч лайків.

Відповідь від представників компанії не змусила себе довго чекати. Голова маркетингового відділу Microsoft на ім’я Аарон Грінберг признав помилки, які було допущено на трансляції Inside Xbox у записі у своєму твіттері.

Якби ми нічого не сказали і просто показали травневий Inside Xbox, як ми це зробили минулого місяця, думаю, реакція була б іншою. Схоже, що ми завищили очікування, і це наша помилка. Ми цінуємо всі відгуки і можемо запевнити, що приймемо їх до нашої уваги.

Аарон Грінберг

Також за відсутність повноцінного ігроладу вибачився і креативний директор Assassin’s Creed: Valhalla.

Привіт усім ❤

Сьогодні ви заслужено чекали на більше. Попереду нас чекає довга маркетингова кампанія, і ви побачите детальні демонстрації ґеймплею, а також почуєте більше подробиць про гру. Дякую за вашу пристрасть. Будьте терплячими і добрими. Це того варте!

Ашраф Ізмаїл

Рекомендуємо вам переглянути нашу добірку усіх трейлерів, які було показано на вчорашньому Inside Xbox, там було чимало цікавих анонсів.

Читайте також

Керівник Drаgоn Age відкрив власну ігротворчу студію

Огляд Assassin’s Creed Valhalla [оновлюється]

Assassin's Creed Valhalla

Випадково оголосили нову дату релізу Far Cry 6

Far Cry 6

Що чекає на Immortals Fenyx Rising після релізу?

Immortals Fenyx Rising

Новий Тачанка епічно вривається у Rainbow Six Siege

Ubisoft Connect показує ваші досягнення за 5 років у незвичний спосіб

Стартує продаж артбуку Assassin’s Creed Valhalla українською

Війна на землях Sony: Microsoft планує купівлю японських студій