Microsoft визнали свої помилки стосовно минулого Inside Xbox

Як ви можете знати, Microsoft показали та анонсували на нещодавньому Inside Xbox чимало цікавих ігор. І здавалось би, що все круто, але є одна проблема. Нам обіцяли багато ґеймплею ігор для консолей наступного покоління, а натомість ми отримали просто красиві трейлери.

Звісно ж глядачам це не сподобалося і вони почали скаржитися в адресу Microsoft, в тому числі за допомогою дизлайків. Зараз під записом трансляції 34 тисячі дизлайків проти 43 тисяч лайків.

Відповідь від представників компанії не змусила себе довго чекати. Голова маркетингового відділу Microsoft на ім’я Аарон Грінберг признав помилки, які було допущено на трансляції Inside Xbox у записі у своєму твіттері.

Якби ми нічого не сказали і просто показали травневий Inside Xbox, як ми це зробили минулого місяця, думаю, реакція була б іншою. Схоже, що ми завищили очікування, і це наша помилка. Ми цінуємо всі відгуки і можемо запевнити, що приймемо їх до нашої уваги.

Аарон Грінберг

Також за відсутність повноцінного ігроладу вибачився і креативний директор Assassin’s Creed: Valhalla.

Привіт усім ❤

Сьогодні ви заслужено чекали на більше. Попереду нас чекає довга маркетингова кампанія, і ви побачите детальні демонстрації ґеймплею, а також почуєте більше подробиць про гру. Дякую за вашу пристрасть. Будьте терплячими і добрими. Це того варте!

Ашраф Ізмаїл

Рекомендуємо вам переглянути нашу добірку усіх трейлерів, які було показано на вчорашньому Inside Xbox, там було чимало цікавих анонсів.

Читайте також

Microsoft виступає проти продажу оновлень ігор до next-gen версій

Halo Infinite

І знову зливи: У мережу потрапив запис битви з босом з Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla

В мережу потрапили нові скріншоти Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Watch Dogs 2 роздаватимуть безкоштовно на Ubisoft Forward

watch dogs 2

У мережу злили 30 хвилин ігроладу Assassin’s Creed Valhalla

valhalla

Ексклюзивні новини та анонси: що покажуть на Ubisoft Forward

Ubisoft Forward

Все що відомо про Hyper Scape — королівську битву від Ubisoft

Hyper Scape

Ексклюзиви Xbox Series X покажуть 23 липня

Xbox Series X

Популярне