Microsoft запустили реферальну програму для Game Pass

Microsoft продовжують розширювати свою базу користувачів Game Pass на ПК з запуском нової реферальної програми для друзів. Будь-який підписник Game Pass на ПК може дати 5 друзям безкоштовну підписку на 14 днів.

Для того, аби запросити когось, вам необхідно залогінитися у свій акаунт, де вже є активна підписка, та натиснути на кнопку «Give PC Game Pass», скопіювати код та поділитися ним з іншим користувачем. У нього в свою чергу буде 30 днів для того, аби цей код активувати. Якщо ж протягом 30 днів цей код не активують, вам потрібно буде почекати ще місяць і тоді ви зможете згенерувати новий.

Запрошення не будуть одноразовими і якщо за 2023 рік ви використаєте всі 5, 1 січня 2024 року вони оновляться і ви зможете запрошувати нових друзів. Також необхідно уточнити, що реферальна програма працюватиме лише для тих користувачів, які попередньо не мали підписки на Game Pass.

Бібліотека PC Game Pass включає нові ігри Xbox Game Studios у перший день їх випуску, у тому числі Redfall Arkane Austin, який вийшов в реліз сьогодні. Приєднуйтесь і запрошуйте друзів! Redfall — це шутер з виглядом від першої особи для спільної гри у відкритому світі від Arkane Austin, відзначеної нагородами команди, що стоїть за Prey і Dishonored. Продовжуючи спадщину Arkane щодо ретельно створених світів і захоплюючих симуляторів, Redfall привносить фірмовий ігровий процес студії в цей сюжетний бойовик. Запрошуємо до гри з підпискою PC Game Pass. Крім того, PC Game Pass також включає бібліотеку культових ігор Bethesda, членство в EA Play і переваги лише для учасників у Riot Games, таких як League of Legends і Valorant. Учасники можуть грати в такі ігри, як Forza Horizon 5, Sea of Thieves, Grounded, Age of Empires IV, FIFA 22, Minecraft Legends та інші, а також нові ігри, які постійно додаються, зокрема Starfield 6 вересня.

Варто зауважити, що річ йде саме про Game Pass для ПК, а не для консолей. Таке рішення може бути пов’язане з тим, що більшість користувачів Xbox вже мають активну підписку, в той час як база підписників на ПК постійно зростає.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Hollow Knight: Silksong подає ознаки життя

Hollow Knight: Silksong

Британський регулятор CMA попередньо схвалив угоду між Microsoft та Activision

microsoft activision

Нові версії Xbox Series X/S побачать світ у 2024 році

xbox series

Bethesda працювала над ремастером Fallout 3 та продовженням Dishonored

Fallout 3

Xbox випустить кредитну картку

xbox mastercard

Xbox випустить серію обгорток для консолі Series X

Starfield

Ігри Activision Blizzard поповнять колекцію Ubisoft+

ubisoft+

Магазин Xbox 360 закриють у 2024

xbox 360

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: