Microsoft звинуватила Sony у підкупі розробників, щоб ті не публікували ігри у Game Pass

Microsoft продовжує виборювати своє право на придбання Activision Blizzard, анонс якого відбувся у січні. Проти цього виступає компанія Sony, що вважає це монополізацією ринку та створенням неконкурентних умов. Компанії зіткнулися у Бразильському адміністративному суді щодо економічного захисту, де Microsoft вирішила грати від атаки й звинуватила Sony у підкупі ігрових розробників.

Зважаючи на те, що стратегії ексклюзивності були ядром стратегії Sony зі збільшення її присутності у ігровій індустрії, і те, що Sony лідер з дистрибуції цифрових ігор, Sony у своїй стурбованості щодо можливої ексклюзивності контенту Activision щонайменш непослідовна.

Це тільки вчергове показує страх перед інноваційною бізнес-моделлю, яка пропонує ґеймерам високоякісний контент за низькою вартістю, загрожуючи очільництву, яке роками виборювалося центрованою на пристроях та сфокусованою на ексклюзивності стратегією.

Звісно, можливостям Microsoft й надалі розширювати Game Pass заважало бажання Sony гальмувати це зростання. Sony платить за “право на блокування”, щоб завадити розробникам розміщувати свій контент у Game Pass та інших конкуруючих підпискових сервісах.

Інформація про такі угоди розповсюджувалася й раніше, зокрема про це стало відомо минулоріч під час гучної справи Apple vs Epic. Втім, це тільки підкріплює аргументацію Microsoft.

Sony не єдина компанія, що звернулася до суду, вважаючи угоду з придбання Activision Blizzard спробою монополізувати ринок. До неї у спільному позові приєдналися також Bandai Namco та Ubisoft. За словами Sony, перехід франшизи Call of Duty в безпосереднє розпорядження одного платформотримача антиконкурентне, бо в проєкту немає рівних у жанрі.

Читайте також

Головний дизайнер героїв Overwatch 2 звільнився з Blizzard

У мережу потрапили 43 хвилини ґеймплею Diablo IV

Diablo 4

Call of Duty: Modern Warfare 2 матиме режим від третьої особи

Call of Duty Modern Warfare 2 (2009)

Підсумки вчорашньої State of Play

State of Play

Uncharted: Legacy of Thieves Collection завітає на ПК вже наступного місяця

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Bethesda знову вмикає сервери для 20-річної гри

capsule 616x353 (1)

Microsoft офіційно анонсувала Xbox Game Pass Friends & Family

auyqtltzpqfsj3jkwamqct

Sony розпочала роботу над мобільною ААА-грою (і придбала для цього окрему студію)

PlayStation Salvage Game Studios

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: