web analytics

Мільярди голів у FIFA 21 та мільйони нокаутів у UFC 4: EA поділилися статистикою своїх ігор

Наприкінці року Electronic Arts розповіли, наскільки популярними виявилися їхні ігри, та поділилися цікавою статистикою із The Sims 4, FIFA 21, UFC 4, Apex Legends та інших. За цими даними виявилося, що у Європі живе найбільше поціновувачів ігор від EA — 30 відсотків. Далі йдуть США (25%), Азія та Океанія (22,5%) та Південна Америка (15,7%).

Найпопулярнішими франшизами від EA цього року стали Apex Legends та FIFA. У футбольному симуляторі гравці забили 22,3 більйони голів та зіграли 9,7 більйонів матчів. Найчастіше своєю командою обирали PSG.

В інших спортивних симуляторах компанії цифри не менші. Так, гравці UFC 4 зробили 325 мільйонів нокаутів, найпопулярнішою командою у Madden NFL 21 стала Chiefs, а в NHL 21 найчастіше зіграли між собою Toronto Maple Leafs та Montreal Canadiens.

У The Sims 4 гравці провели 146 мільйонів годин лише в редакторі персонажа, а загалом присвятили грі 1,2 більйона годин. Також розробники підрахували кількість статевих актів, які влаштували гравці:

Не забули EA і про кілька інших проектів:  Mass Effect Legendary Edition та Star Wars: Squadrons. У перевиданні легендарної RPG лише 23 відсотки гравців лишили Шепарду оригінальне ім’я, а в “Зоряних війнах” зруйнували більше 900 мільйонів зорельотів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Electronic Arts працює над впровадженням реклами в самітніх іграх

star wars jedi survivor

Гра про Чорну Пантеру буде пісочницею у відкритому світі

Чорна Пантера Black Panther

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends

Шутер XDefiant не вийде найближчим часом, але відкрита бета вже близько

xdefiant

«Ультимативний ігросервіс»: Нові деталі перезапуску Marathon від Bungie

marathon

Хакери зламали гравців в Apex Legends прямо під час фіналу регіонального турніру

p.ua.apex legends

Творчий директор Battlefield покидає EA заради маловідомої студії

battlefield

Command & Conquer та інші класичні проєкти EA нарешті дісталися до Steam

p.ua.command & conquer

Популярне