Мільярди голів у FIFA 21 та мільйони нокаутів у UFC 4: EA поділилися статистикою своїх ігор

Наприкінці року Electronic Arts розповіли, наскільки популярними виявилися їхні ігри, та поділилися цікавою статистикою із The Sims 4, FIFA 21, UFC 4, Apex Legends та інших. За цими даними виявилося, що у Європі живе найбільше поціновувачів ігор від EA — 30 відсотків. Далі йдуть США (25%), Азія та Океанія (22,5%) та Південна Америка (15,7%).

Найпопулярнішими франшизами від EA цього року стали Apex Legends та FIFA. У футбольному симуляторі гравці забили 22,3 більйони голів та зіграли 9,7 більйонів матчів. Найчастіше своєю командою обирали PSG.

В інших спортивних симуляторах компанії цифри не менші. Так, гравці UFC 4 зробили 325 мільйонів нокаутів, найпопулярнішою командою у Madden NFL 21 стала Chiefs, а в NHL 21 найчастіше зіграли між собою Toronto Maple Leafs та Montreal Canadiens.

У The Sims 4 гравці провели 146 мільйонів годин лише в редакторі персонажа, а загалом присвятили грі 1,2 більйона годин. Також розробники підрахували кількість статевих актів, які влаштували гравці:

Не забули EA і про кілька інших проектів:  Mass Effect Legendary Edition та Star Wars: Squadrons. У перевиданні легендарної RPG лише 23 відсотки гравців лишили Шепарду оригінальне ім’я, а в “Зоряних війнах” зруйнували більше 900 мільйонів зорельотів.

Читайте також

FIFA 23 не позбудеться лутбоксів… бо гравці їх люблять

FIFA 23

У FIFA 23 також не буде російських команд

FIFA

У The Sims 4 зʼявиться можливість тонкого налаштування сексуальності вашого сіма

The Sims 4

Respawn працюють над новою грою у всесвіті Apex Legends

apex legends

У наступній Battlefield знову буде сюжетна кампанія. А ЗСУ?

battlefield

Відчуй себе QA: Відкрито запис на пре-пре-пре-альфа тестування Skate

Skate

Чутки: EA забила на Battlefield 2042 і розробляє нову частину серії

Battlefield 2042

Творці Battlefield 2042 врешті показали наповнення першого сезону

Battlefield 2042

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: