Мільярди голів у FIFA 21 та мільйони нокаутів у UFC 4: EA поділилися статистикою своїх ігор

Наприкінці року Electronic Arts розповіли, наскільки популярними виявилися їхні ігри, та поділилися цікавою статистикою із The Sims 4, FIFA 21, UFC 4, Apex Legends та інших. За цими даними виявилося, що у Європі живе найбільше поціновувачів ігор від EA — 30 відсотків. Далі йдуть США (25%), Азія та Океанія (22,5%) та Південна Америка (15,7%).

Найпопулярнішими франшизами від EA цього року стали Apex Legends та FIFA. У футбольному симуляторі гравці забили 22,3 більйони голів та зіграли 9,7 більйонів матчів. Найчастіше своєю командою обирали PSG.

В інших спортивних симуляторах компанії цифри не менші. Так, гравці UFC 4 зробили 325 мільйонів нокаутів, найпопулярнішою командою у Madden NFL 21 стала Chiefs, а в NHL 21 найчастіше зіграли між собою Toronto Maple Leafs та Montreal Canadiens.

У The Sims 4 гравці провели 146 мільйонів годин лише в редакторі персонажа, а загалом присвятили грі 1,2 більйона годин. Також розробники підрахували кількість статевих актів, які влаштували гравці:

Не забули EA і про кілька інших проектів:  Mass Effect Legendary Edition та Star Wars: Squadrons. У перевиданні легендарної RPG лише 23 відсотки гравців лишили Шепарду оригінальне ім’я, а в “Зоряних війнах” зруйнували більше 900 мільйонів зорельотів.

Читайте також

EA закрила серію Project CARS і розпустила Slightly Mad Studios

Вслід за Ubisoft: Electronic Arts закриває сервери старих проєктів

Mirror's Edge

Кросплей, кастомізація, кооп: Анонсовано The Sims 5!

sims diamond

EA натякнули на розробку ремейку Dead Space 2

Dead Space

Origin врешті відправлять на пенсію. EA випустила новий клієнт для ПК

EA настільки хотіла гру по «Зоряних війнах», що скасувала переосмислення серії Plants vs. Zombies

Plants vs Zombies

Titanfall приходить в Apex Legends, але є нюанс…

Titanfall

Стрім FIFA 23 (востаннє з EA)

fifa 23

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: