Мільярди голів у FIFA 21 та мільйони нокаутів у UFC 4: EA поділилися статистикою своїх ігор

Наприкінці року Electronic Arts розповіли, наскільки популярними виявилися їхні ігри, та поділилися цікавою статистикою із The Sims 4, FIFA 21, UFC 4, Apex Legends та інших. За цими даними виявилося, що у Європі живе найбільше поціновувачів ігор від EA — 30 відсотків. Далі йдуть США (25%), Азія та Океанія (22,5%) та Південна Америка (15,7%).

Найпопулярнішими франшизами від EA цього року стали Apex Legends та FIFA. У футбольному симуляторі гравці забили 22,3 більйони голів та зіграли 9,7 більйонів матчів. Найчастіше своєю командою обирали PSG.

В інших спортивних симуляторах компанії цифри не менші. Так, гравці UFC 4 зробили 325 мільйонів нокаутів, найпопулярнішою командою у Madden NFL 21 стала Chiefs, а в NHL 21 найчастіше зіграли між собою Toronto Maple Leafs та Montreal Canadiens.

У The Sims 4 гравці провели 146 мільйонів годин лише в редакторі персонажа, а загалом присвятили грі 1,2 більйона годин. Також розробники підрахували кількість статевих актів, які влаштували гравці:

Не забули EA і про кілька інших проектів:  Mass Effect Legendary Edition та Star Wars: Squadrons. У перевиданні легендарної RPG лише 23 відсотки гравців лишили Шепарду оригінальне ім’я, а в “Зоряних війнах” зруйнували більше 900 мільйонів зорельотів.

Читайте також

Стратегія, шутер і екшн: Respawn розробляє аж 3 нових гри у всесвіті Star Wars!

Battlefield 2042 стане безкоштовною. Це лише питання часу

Battlefield 2042

Game Pass починає рік з добіркою крутих ігор

Mass Effect Legendary Edition

Battlefield 2042 активно приходить у форму: Деталі нового оновлення

Battlefield 2042

Творці GRID Legends назвали дату релізу та показали ґеймплей

GRID Legends

Компанія Lenovo розширює ексклюзивне партнерство бренду Legion з Apex Legends

Apex Legends та Lenovo Legion

Стрім Battlefield 2042

Battlefield 2042

Позіхи з майбутнього. Огляд Battlefield 2042 (PS4)

Battlefield 2042

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: