Мінцифри домовилося, що Xbox вийде на український ринок та отримає українську локалізацію

Очільник Міністерства цифрової трансформації України, Михайло Федоров, у себе в телеграм каналі повідомив про нові домоленості з Microsoft щодо офіційної появи Xbox в Україні.

Те, що консоль Xbox незабаром почне офіційно продаватися у нас й так давно було не секретом, та раніше не йшло мови про українську мову інтерфейсу для консолі, яку серед іншого згадали в дописі. Це означає також й пришвидшення всіх ланцюжків реалізації плану завезення Xbox в Україну та створення для нас окремого регіону. Тож радіємо. Наводимо повний текст публікації:

Наш уряд співпрацюватиме з Microsoft щодо документування воєнних злочинів рф. А Xbox офіційно запуститься в Україні. Нарешті в нас з’являться українські акаунти, а в консолей — українська мова.

Про це домовилися в Давосі на зустрічі з президентом Microsoft Бредом Смітом. Окрім цього, команда Microsoft планує допомогти цифровій індустрії Україні під час відбудови.

З Microsoft ми співпрацюємо вже давно, і вони активно підтримують Україну під час війни: стали однією з перших компаній, що на початку березня призупинила всі нові продажі продуктів і послуг у росії та надала безоплатні хмарні сервіси для України до кінця 2022 року.

«Microsoft підтримував і буде підтримувати Україну далі», — було дуже важливо почути це від Бреда Сміта.

Загалом у компанії підрахували, що своїми ініціативами надали Україні цифрової підтримки на 242 млн дол. Сюди входять фінансові гранти, промокампанії, безоплатний доступ до продуктів та сервісів компанії, обладнання.

Вдячні команді Microsoft за таку суттєву допомогу!

Читайте також

Японці за! Microsoft стали ще ближче до мети

ms activision

Xbox прибрали пробний період за $1

Xbox Game Pass Ultimate

Британці вважають, що ексклюзивний CoD не вигідний Microsoft

cod

Microsoft розширює програму допомоги для інді-розробників

1id@xboxmain

Магазин мобільних ігор Xbox можуть запустити у 2024

xbox mobile store

Valheim вже доступна на Xbox та у GamePass

Valheim

Microsoft підписала 10-річну угоду з українським хмарним сервісом Boosteroid

Boosteroid Microsoft

Ігролад Шоу — пілотний випуск наживо 🥰

purple and blue neon gamer youtube banner

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: