Мінцифри спробує заборонити продаж Atomic Heart в Україні

Українська спільнота вже досить довгий час зверталася до Міністерства цифрової трансформації з проханням офіційно заборонити продаж Atomic Heart в Україні. І лише під самінінький реліз Мінцифри нарешті відреагувало й пообіцяло надіслати офіційні листи до Valve, Sony й Microsoft, щоб вони обмежили продаж цифрових версій цієї “гри” на території України.

Заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков укотре наголосив, що розробку гри фінансували компанії, які фактично належать російському уряду, зокрема мова йде про гроші “Газпрому” й банку “ВТБ”.

Так само ми закликаємо обмежити розповсюдження цієї гри в інших країнах через її токсичність, потенційний збір інформації даних користувачів і можливість передачі їх третім особам у росії, а також потенційне використання грошей, залучених з купівель гри, на ведення війни проти України.

із коментаря Борнякова виданню dev.ua.

Ну а ми сподіваємося, що навіть без обмеження продажу українські ґеймери ігноруватимуть Atomic Heart. Але такого, звісно ж, не буде.

Бо попри те, що Atomic Heart дрочить на “совок”, романтизує комунізм і відверто просуває сучасні світоглядні наративи русні, включно з дегуманізацією українців (нагадуємо, студія Mundfish “не коментує політику”); попри те, що гра фінансована безпосередньо урядом, і прибутки з неї підуть на вбиства наших із вами співвітчизників; попри те, що Atomic Heart — просто слабенька гра типовий продукт російського ігротворення… попри всі ці речі не один, не десяток і не сотня вкраїнчиків усе одно гратиме в це гівно.

Хочеться вірити, що це не ти, любий читачу.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Оголошено переможців премії The Steam Awards 2023

p.ua.steam awards main2023

Роуґлайк Teenage Mutant Ninja Turtles: Splintered Fate вийде на Nintendo Switch

Teenage Mutant Ninja Turtles: Splintered Fate

70% розробників сумніваються в життєздатності ігросервісів

hyenas

Hasbro шукає партнерів, щоби зробити наступну Baldur’s Gate без Larian

baldur’s gate 3

Take-Two звільнила 600 працівників і закрила кілька неанонсованих ігор

take two

Зірка Barbie та Borderlands, Аріана Ґрінблатт отримала нагороду за досягнення в кар’єрі

p.ua.Аріана Ґрінблатт

Hellboy: Web of Wyrd. Як побороти зло, коли тебе борють гравці?

p.ua.hellboy web of wyrd

Шутер XDefiant від Ubisoft матиме офіційну українську локалізацію

xdefiant