Мінцифри спробує заборонити продаж Atomic Heart в Україні

Українська спільнота вже досить довгий час зверталася до Міністерства цифрової трансформації з проханням офіційно заборонити продаж Atomic Heart в Україні. І лише під самінінький реліз Мінцифри нарешті відреагувало й пообіцяло надіслати офіційні листи до Valve, Sony й Microsoft, щоб вони обмежили продаж цифрових версій цієї “гри” на території України.

Заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков укотре наголосив, що розробку гри фінансували компанії, які фактично належать російському уряду, зокрема мова йде про гроші “Газпрому” й банку “ВТБ”.

Так само ми закликаємо обмежити розповсюдження цієї гри в інших країнах через її токсичність, потенційний збір інформації даних користувачів і можливість передачі їх третім особам у росії, а також потенційне використання грошей, залучених з купівель гри, на ведення війни проти України.

із коментаря Борнякова виданню dev.ua.

Ну а ми сподіваємося, що навіть без обмеження продажу українські ґеймери ігноруватимуть Atomic Heart. Але такого, звісно ж, не буде.

Бо попри те, що Atomic Heart дрочить на “совок”, романтизує комунізм і відверто просуває сучасні світоглядні наративи русні, включно з дегуманізацією українців (нагадуємо, студія Mundfish “не коментує політику”); попри те, що гра фінансована безпосередньо урядом, і прибутки з неї підуть на вбиства наших із вами співвітчизників; попри те, що Atomic Heart — просто слабенька гра типовий продукт російського ігротворення… попри всі ці речі не один, не десяток і не сотня вкраїнчиків усе одно гратиме в це гівно.

Хочеться вірити, що це не ти, любий читачу.

Читайте також

Українські розробники створюють RPG про облогу Маріуполя — Hollow Home

hollow home

Британці вважають, що ексклюзивний CoD не вигідний Microsoft

cod

Фанати Середзем’я готуємося! Стала відома дата виходу LotR: Gollum

the lord of the rings gollum

Керуйте космічною імперією у настільній грі Galactic Renaissance

Galactic Renaissance Галактичний Ренесанс

Sony стала найкращим видавцем 2022 року за версією Metacritic

sie

Похмура історія про черепашок ніндзя стане ААА-грою — перші деталі про The Last Ronin

Останній Ронін Черепашки ніндзя

Українська історична драма «І будуть люди» відтепер на Netflix

і будуть люди

Чутки: Shin Megami Tensei 3/4/5 вийде на обох поколіннях консолей і ПК

shin megami tensei 5

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: