web analytics

Стратегія Minecraft Legends виходить у квітні [+трейлер]

Mojang Studios і Blackbird Interactive, відомі роботою над серією Homeworld, розширюють ігровий всесвіт Minecraft стратегією в реальному часі Minecraft Legends. Під час презентації Xbox Developer Direct було анонсовано, що гра вийде 18 квітня, а також показано її новий трейлер.

Творці Minecraft Legends обіцяють достатнє стратегічне різноманіття, щоби кожна партія була неповторною, а не розбодовою за якимось одним лекалом. Сприятиме цьому й традиційна для Minecraft процедурна генерація рівнів, які будуть щораз унікальними як для самітніх, так і для багатокористувацьких зарубів. У трейлері йдеться про особливості PvP режиму, де командам до 4 гравців доведеться будувати базу, збирати ресурси й грабувати бази суперників. Також розробники хизуються сюжетною кампанією з можливістю кооперативного проходження. Усі створіння Верхнього світу об’єднаються під очільництвом головного героя, щоб дати відсіч піглінам та іншим загарбникам Нижнього світу.

Гра підтримуватиме кросплатформний мультиплеєр, а також буде доступною за підпискою Xbox Game Pass. Minecraft Legends має сторінки у магазинах Nintendo Switch, PlayStation 4/5, Xbox (One, Series X/S). На ПК гра буде доступна у Steam та Windows Store.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Renault рекламує нове авто у Fortnite, Minecraft, Palworld та інших іграх

palworld renault

Ігри Xbox Game Studios були найпопулярнішими на PlayStation у травні

Phil Spencer

Які Найбільші Ігрові Тренди 2024 Року?

games 02

Найкращі сервіси для записування пройдених ігор і переглянутих фільмів

hltb poster v01

Manor Lords продалася мільйоном копій всього за 4 дні

manor lords

Ексрозробники StarCraft влітку анонсують RTS, що «змінить парадигму жанру»

starcraft remastered zerg titel title 1280x720 1

Dinolords, середньовічна RTS з динозаврами, має RPG-елементи та містобудування

Dinolords

Багатокористувацькі шутери, жахастик, метавсесвіт — Добірка безкоштовних VR-ігор у Steam

vr game art