Міс Марвел приєднається до команди Месників у новій грі Crystal Dynamics

Crystal Dynamics і Square Enix представили шостого героя Marvel’s Avengers — Камалу Хан, більш відому як Міс Марвел. Вона вміє розтягувати свої кінцівки, як Містер Фантастик, що охоче використовує в бою.

Камала Хан, четверта Міс Марвел, була створена Саною Аманат, Джі. Віллоу Вілсон і Адріаном Альфона. Хан вперше з’явилася в «Captain Marvel» № 17 (листопад 2013 року) в якості 16-річної американки пакистанського походження з Нью-Джерсі, яка обожнювала Керол Денверс. Вона отримала свою власну серію «Ms. Marvel», що вийшла в лютому 2014 року, ставши першим мусульманським персонажем Marvel Comics, чиє ім’я винесене в заголовок коміксу. Перший колекційний том цієї серії«Ms. Marvel Volume 1: No Normal» виграв у 2015 році премію Хьюго як краща графічна історія. Автори гри розповідаючи про дорослішання Камали, хочуть привнести нову перспективу в геймплей. Її унікальні здібності в ролі Міс Марвел роблять її персонажем, за якого захоче зіграти кожен. Камала Хан – основоположний інгредієнт, який відрізняє дану гру від будь-якої історії про Месників. Про це розповів креативний директор і сценарист Crystal Dynamics Шон Ескейг.

Більше подробиць про Камалу можна дізнатися в блозі PlayStation . Варто нагадати, що крім неї геймерам дадуть зіграти за Капітана Америку, Тора, Залізну людину, Чорну Вдову та Халка.

Marvel’s Avengers вийде на PC, PlayStation 4, Xbox One та Google Stadia 15 травня 2020 року.

 

Читайте також

Сезон Hot Wheels стартував у консольних World of Tanks

Bethesda + Xbox — Microsoft купила Skyrim. Повністю

Релізний стрім Marvel’s Avengers

World of Tanks Blitz виходить на Nintendo Switch

Стрім закритої бети Marvel’s Avengers

Оприлюднено системні вимоги Marvel’s Avengers

Marvel's Avengers

Студію 4A Games придбали за 35 000 000 $

У Marvel’s Avengers буде і Людина-павук… але тільки на PlayStation

Популярне