Мобільна версія League of Legends виглядає доволі круто

Зараз Riot Games активно працюють над League of Legends: Wild Rift. Здавалось би, що це практично та ж сама “Ліга Легенд”, лише пристосована під телефони та консолі. Насправді ж відмінностей вистачає. Ігротворці навіть вирішили запустити на своєму YouTube-каналі щоденник розробки, щоби ділитися з фанатами новими подробицями прийдешнього проекту.

Виявляється, що матчі будуть коротшими, деякі ґеймплейні механіки було спрощено та оптимізували під підвищену швидкість гри. Характеристики та навички різних персонажів деяких предметів було змінено. Ну і звичайно, автори гри змінили інтерфейс, щоби він був більш зручним для телефонів.

До речі про персонажів, розробники Wild Rift повідомили що додаватимуть героїв з оригіналу поступово. На старті обіцяють як нових, так і давно відомих персонажів.

League of Legends: Wild Rift можна буде спробувати на Android вже 6 червня — саме тоді розпочнеться двотижневий альфа-тест проекту. Щоправда, лише для мешканців Бразилії та Філіппін. Інші країни приєднаються згодом.

Читайте також

У Valorant виправили проблему з одноманітністю мап

Riot випустить настільну гру за мотивами League of Legends

У Valorant нарешті з’явився режим Deathmatch

Новим агентом Valorant стане німецька винахідниця Killjoy

Killjoy

Йон стане новим чемпіоном League of Legends

До League of Legends додали нового персонажа — дівчину-лань Ліллію

Lillia

Riot Games анонсує серію офіційних турнірів по Valorant

Мультсеріал за мотивами League of Legends перенесли на рік

Arcane

Популярне