Мобільну Dead by Daylight закриють у березні 2025 року
Через внутрішні зміни в стратегії китайської компанії NetEase Games, студія Behaviour Interactive повідомила, що мобільну Dead by Daylight закриють 20 березня наступного року. З цифрових крамниць (App Store, Google Play) її приберуть вже 16 січня.
Для тих, хто планує перейти з мобільної в повноцінну версію Dead by Daylight розробники підготували компенсацію у вигляді стартового набору, який розраховуватимуть на основі витрачених грошей і заробленого досвіду.
Вся команда Dead by Daylight Mobile щиро вдячна гравцям з усього світу, які зробили чималий внесок розвиток спільноти та створювали незліченну кількість незабутніх моментів, йдеться в заяві про закриття.
Оригінальний мультиплеєрний хорор Dead by Daylight для ПК і консолей жодні зміни не торкнуться, окрім притоку свіжої крові.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









