Модороб створив офіційне доповнення до Cities: Skylines

Містобудівельні симулятори завжди привертали увагу ґеймерів, які не тільки побавитися можуть, а й створити щось своє не проти. І проект Cities: Skylines не став винятком: численна спільнота прихильників іграшки і цунамі зі стічних вод влаштує, і значну частину Сіетла в забавку перенесе. Не гріх би й Paradox Interactive звернути увагу на задуми такої потужної громади. Що ж, крига скресла: наступне доповнення під назвою Content Creator Pack: Art Deco являє собою зібрання контенту, творцем якого є звичайний модороб Метт Кракс (Matt Crux). Видавництво Paradox планує продавати доповнення за $4,99, віддаючи частку грошей Метту.

Як видно з назви, доповнення містить будівлі в стилі ар-деко (ви можете переглянути галерею нижче), хоча розробники анонсують вихід схожих доповнень з обʼєктами, що є зразками інших мистецьких течій.

«Після 3 400 годин у Cities: Skylines приємно бачити, як мої будівлі стають частиною пейзажу гри», — каже Кракс. «Через те, що ар-деко часто розцінюється як один з найкращих стилів, я думаю, він має бути тут».

«Я зробив пропозицію Paradox Interactive, і вони дозволили мені створити будівлі на мій смак. Мені кортить побачити, як відреагує спільнота».

Читайте також

Ігри Paradox всього за $1 на Humble Bundle

Фентезі в космосі. Огляд Age of Wonders: Planetfall

Age of Wonders: Planetfall

Постапокаліптичне продовження Survivng Mars з’явиться у продажу сьогодні!

Steam Workshop нарешті отримав модерацію

Steam Workshop

Підкорюючи античність. Огляд Imperator: Rome

Imperator: Rome

Paradox показала кадри і концепти наступної гри в серії Vampire: The Masquerade

Скандал довкола Metro Exodus — PlayNews #357

Metro Exodus

Огляд Cities: Skylines — Parklife

Cities: Skylines - Parklife

Популярне