Модороб створив офіційне доповнення до Cities: Skylines

Містобудівельні симулятори завжди привертали увагу ґеймерів, які не тільки побавитися можуть, а й створити щось своє не проти. І проект Cities: Skylines не став винятком: численна спільнота прихильників іграшки і цунамі зі стічних вод влаштує, і значну частину Сіетла в забавку перенесе. Не гріх би й Paradox Interactive звернути увагу на задуми такої потужної громади. Що ж, крига скресла: наступне доповнення під назвою Content Creator Pack: Art Deco являє собою зібрання контенту, творцем якого є звичайний модороб Метт Кракс (Matt Crux). Видавництво Paradox планує продавати доповнення за $4,99, віддаючи частку грошей Метту.

Як видно з назви, доповнення містить будівлі в стилі ар-деко (ви можете переглянути галерею нижче), хоча розробники анонсують вихід схожих доповнень з обʼєктами, що є зразками інших мистецьких течій.

«Після 3 400 годин у Cities: Skylines приємно бачити, як мої будівлі стають частиною пейзажу гри», — каже Кракс. «Через те, що ар-деко часто розцінюється як один з найкращих стилів, я думаю, він має бути тут».

«Я зробив пропозицію Paradox Interactive, і вони дозволили мені створити будівлі на мій смак. Мені кортить побачити, як відреагує спільнота».

Читайте також

Рахуємо дні до оновлення у No Man’s Sky разом з кошмарною головою

Crusader Kings III прямує на консолі

Crusader Kings 3

Ось як Bloodborne виглядає від першої особи

Bloodborne

Як моди змінили ігрову індустрію? (Rendaros UA)

Паровозик Томас, Рікардо Мілош та рожеві динозаври: 5 кумедних модів для Resident Evil Village

Resident Evil Village

Всесвіт World of Darkness отримає екранізацію, і не одну

Vampire: The Masquerade

Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2 не вийде у 2021. Гру віддали іншим розробникам

Нащо потрібна платна підписка на Crusader Kings II?

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: