Molfar Comics видадуть ще дві книги у всесвіті Warhammer

Видавництво Molfar Comics видасть ще дві книги по всесвіту Warhammer. Одна книга буде у всесвіті Warhammer 40.000, і ще одна у всесвіті Warhammer Age of Sigmar. Поки що офіційного анонсу книг не було, однак сторінки обох творів вже з’явилися на сайті.

«Warhammer 40.000 – Ночевісник» Ґрем Мак-Нілла та «Warhammer AOS – Упироборець» Даріуса Гінкса повинні були з’явитися у наявності видавництва ще у середині грудня, однак через проблеми з електроенергією, вони будуть готові не раніше 15 лютого. Нарізі їх не можна ні купити, ні попередньо замовити.

Уріель Вентріс, новопризначений капітан Четвертої Роти Ультрамаринів, отримує наказ встановити порядок на планеті Павоніс, що потерпає від набігів ельдарів і міжусобної боротьби. Розплутуючи складне плетиво політичних інтриг, Ультрамарини змушені кинути виклик не лише заколотникам та мерзенним чужинцям, але й прадавньому злу, що загрожує існуванню всієї планети.

— синопсис книги «Ночевісник»

У сірому проклятому підземеллі Шаїшу мстивий борець продовжує пошуки Бога Смерті. Ґотрек Ґурніссон повертається! Його клятви обернулися попелом разом зі зниклим світом, але лють не згасне. Затаврований Майстер-руною Ґрімніра, бога який зрадив його, і в товаристві Маленет Відьминого Меча, колишньої доньки Кхейна, його полювання приведе глибоко в нетрі Краю Смерті. Чи знайде Ґотрек спосіб дістатися до Невмирущого Короля, чи назавжди залишиться в потойбіччі?

— синопсис книги «Упироборець»

Читайте також

Відкрито передзамовлення на манґу «Академія відьмочок. Том 1» від Molfar Comics

Академія відьмочок

Купуй мальописи й донать на ЗСУ: Molfar Comics збирають кошти на прилади нічного бачення

Демократична сокира

Генрі Кавілл зіграє у екранізації Warhammer від Amazon

henry cavill

Генрі Кавілл фанатіє від Total War: Warhammer 3

Генрі Кавілл

Warhammer: Vermintide 2 роздають безкоштовно у Steam

Warhammer: Vermintide 2

Humble Bundle випустили набір з франшизою Warhammer: Vermintide

warhammer bundle

Видавництво Molfar Comics відкрило передзамовлення на книги Warcraft, Warhammer 40000 та чимало інших

Блам!

Новинки Molfar Comics зʼявляться вже незабаром, хай і з нюансами

Блам!

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: