Molfar Comics видадуть ще дві книги у всесвіті Warhammer

Видавництво Molfar Comics видасть ще дві книги по всесвіту Warhammer. Одна книга буде у всесвіті Warhammer 40.000, і ще одна у всесвіті Warhammer Age of Sigmar. Поки що офіційного анонсу книг не було, однак сторінки обох творів вже з’явилися на сайті.

«Warhammer 40.000 – Ночевісник» Ґрем Мак-Нілла та «Warhammer AOS – Упироборець» Даріуса Гінкса повинні були з’явитися у наявності видавництва ще у середині грудня, однак через проблеми з електроенергією, вони будуть готові не раніше 15 лютого. Нарізі їх не можна ні купити, ні попередньо замовити.

Уріель Вентріс, новопризначений капітан Четвертої Роти Ультрамаринів, отримує наказ встановити порядок на планеті Павоніс, що потерпає від набігів ельдарів і міжусобної боротьби. Розплутуючи складне плетиво політичних інтриг, Ультрамарини змушені кинути виклик не лише заколотникам та мерзенним чужинцям, але й прадавньому злу, що загрожує існуванню всієї планети.

— синопсис книги «Ночевісник»

У сірому проклятому підземеллі Шаїшу мстивий борець продовжує пошуки Бога Смерті. Ґотрек Ґурніссон повертається! Його клятви обернулися попелом разом зі зниклим світом, але лють не згасне. Затаврований Майстер-руною Ґрімніра, бога який зрадив його, і в товаристві Маленет Відьминого Меча, колишньої доньки Кхейна, його полювання приведе глибоко в нетрі Краю Смерті. Чи знайде Ґотрек спосіб дістатися до Невмирущого Короля, чи назавжди залишиться в потойбіччі?

— синопсис книги «Упироборець»

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Задонать та виграй манґи! MangUA запускає збір на підтримку ГУР та 116 ОМБР — «Лютий банкай»

Лютий банкай меч

Відкрито передзамовлення на книгу «Warhammer 40.000. Єресь Гора»

1Єресь Гора

«Єретик!»: тепер з Ілона Маска сміються фанати Warhammer 40000

sad elon

Відкрито передзамовлення одразу на три книги за франшизами Warhammer 40.000 та World of Warcraft

World of Warcraft

Molfar Comics засипає передзамовленнями на манґу

Molfar Comics

«Світ гри Diablo» продемонструє моторошний світ Санктуарію українською. Відкрито передзамовлення

Diablo

У «Луна Нова» день відкритих дверей — Враження від першого тому манґи «Академія відьмочок»

Академія відьмочок

Відкрито передзамовлення на манґу «Академія відьмочок. Том 1» від Molfar Comics

Академія відьмочок

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: