Monsters Inc. World та пісня від Утади Хікару з’являться у Kingdom Hearts ІІІ

Сьогодні, у рамках D23 Expo (виставка офіційного фан-клубу Disney) у Токіо, спільноті розкрили більше інформації щодо Kingdom Hearts ІІІ.

Одним з основних інфопроводів став свіжий трейлер Kingdom Hearts ІІІ, у якому нам, між іншим, показали героїв «Корпорації монстрів», які раніше не траплялися в серії. Окрім них у відео присутні всім знайомі персонажі, як от: Дональд та Гуффі й Аріель та Рапунцель. Остання матиме у грі набір здібностей, що дозволять їй маніпулювати предметами навколишнього світу з допомогою власного волосся.

Також Square Enix розповіла глядачам про повернення сегменту Gummi Ship, що цього разу буде поділений на дві фази: дослідницьку та бойову. Бої зросли в складності й тепер гравцю доведеться справлятися з більшою кількістю противників, ніж раніше.

За словами Square Enix, усі працівники студії Osaka, з допомогою 100 осіб із Токійської студії, зараз працюють над Kingdom Hearts ІІІ. Гра невпинно рухається до завершальної стадії і, на даний момент, готово приблизно 90 % першої фази гри, 60 % другої та певна частина третьої, без уточнень.

Приємністю для фанатів серії стало повернення Утада Хікару для роботи над одною з пісень Kingdom Hearts ІІІ: «Don’t think twice». Її також представили під час D23.

Чимало часу минуло з моменту виходу Kingdom Hearts ІІ у 2005 році і фанати врешті-решт отримають закінчення трилогії. Kingdom Hearts ІІІ обіцяє вразити публіку чудовим пропрацюванням локацій та персонажів, командами з героїв, що міститимуть до 5 персонажів, нові трансформації Keyblade та презентаціями перших світів студії Pixar. А побачити результат багаторічного очікування нам доведеться вже цього року на платформах Xbox One та PS4.

Читайте також

Восени Dragon Quest 11 добереться до Заходу та до ПК

Dragon Quest 11: Echoes of an Elusive Age

Shadow of The Tomb Raider представлять сьогодні. Дата виходу уже з’явилася у мережі

Final Fantasy XV Windows Edition вийде в березні

Новий трейлер Lost Sphear вражає музичним оформленням

Lost Sphear

Стала відомою дата другого відкритого бета-тесту Dissidia Final Fantasy NT

Dissidia Final Fantasy NT

Серії Hitman може настати гаплик. Дякуємо довбикам зі Square Enix

DLC до Nier: Automata — нове слово у битвах з босами

Японський канал показав життя та роботу творця NieR: Automata Йоко Таро

Популярне