web analytics

Moonbreaker вийшла в дочасному доступі Steam. Але не кваптеся її купувати

Розробники Subnautica, Unknown Worlds Entertainment, випустили свій новий проєкт Moonbreaker у дочасному доступі. Заодно приурочили до цієї події вихід свіженького трейлеру гри.

Moonbreaker — це покрокова тактична гра, що має намір перенести досвід настільних ігор у віртуальний простір. Основними складовими гри є обширний арсенал героїв та їх умінь, а також можливість розфарбовувати фігурки юнітів на власний розсуд.

У Steam вже є перші відгуки про гру, і за мірилом Steam вони “змішані”. З 84 відгуків — 60 позитивних та 24 негативних.

Гру хвалять за варіативність у побудові загонів. Дехто навіть порівнює гру з серією XCOM, згадуючи гарний баланс, багато тактичних можливостей та різноманітні  мапи для бою. Чимало гравців відзначають й дуже крутий музичний супровід та дійсно унікальну систему кастомізації фігурок.

Проте великою проблемою гри стала її модель монетизації. Купивши гру, ви отримаєте всіх унікальних командирів (елітні юніти), але звичайних доведеться відкривати вже за внутрішньоігрову валюту. Те ж саме стосується додаткової косметики. Та це дрібниця, адже головна проблема в іншому: вам доведеться купувати квитки для гри в преміум-режимі. Зі старту вам дають 14 квитків і ще трішки докидають щодня, але якщо ви хочете більше, то будьте ласкаві купити їх за реальні гроші. Схожа система була в сумнозвісному Artifact.

Гравці зауважують, що ця модель не заважала би, якби гра мала вільний доступ. Утім, зараз, коли вам потрібно придбати гру, такий підхід дратує.

Гра доступна в Steam, а ціна становить 399 грн за базову версію. Також можна докупити набір засновника за 349грн. Він додасть вам косметичних бонусів та внутрішньоігрової валюти.

Автор: Іван Сидоренко

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Black Myth Wukong обійшла всі ігри з літніх презентацій за кількістю додавань у бажане в Steam

black myth wukong

Українська Level Zero: Extraction стала однією з найпопулярніших на Фестивалі новинок Steam

level zero extraction

«Питайте в Sony, ми тільки за»: Хідетака Міядзакі хоче Bloodborne на ПК

bloodborne

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Доповнення Shattered Space виправить найбільшу проблему Starfield

starfield shattered space

ПК-версія The Last of Us Part 2 вже готова і може вийти в 2025

tlou2

Dark Souls для початківців. Огляд Another Crab’s Treasure

another crab's treasure

У Steam і Microsoft Store можна безкоштовно забрати Tell Me Why

tell me why