Moonbreaker вийшла в дочасному доступі Steam. Але не кваптеся її купувати

Розробники Subnautica, Unknown Worlds Entertainment, випустили свій новий проєкт Moonbreaker у дочасному доступі. Заодно приурочили до цієї події вихід свіженького трейлеру гри.

Moonbreaker — це покрокова тактична гра, що має намір перенести досвід настільних ігор у віртуальний простір. Основними складовими гри є обширний арсенал героїв та їх умінь, а також можливість розфарбовувати фігурки юнітів на власний розсуд.

У Steam вже є перші відгуки про гру, і за мірилом Steam вони “змішані”. З 84 відгуків — 60 позитивних та 24 негативних.

Гру хвалять за варіативність у побудові загонів. Дехто навіть порівнює гру з серією XCOM, згадуючи гарний баланс, багато тактичних можливостей та різноманітні  мапи для бою. Чимало гравців відзначають й дуже крутий музичний супровід та дійсно унікальну систему кастомізації фігурок.

Проте великою проблемою гри стала її модель монетизації. Купивши гру, ви отримаєте всіх унікальних командирів (елітні юніти), але звичайних доведеться відкривати вже за внутрішньоігрову валюту. Те ж саме стосується додаткової косметики. Та це дрібниця, адже головна проблема в іншому: вам доведеться купувати квитки для гри в преміум-режимі. Зі старту вам дають 14 квитків і ще трішки докидають щодня, але якщо ви хочете більше, то будьте ласкаві купити їх за реальні гроші. Схожа система була в сумнозвісному Artifact.

Гравці зауважують, що ця модель не заважала би, якби гра мала вільний доступ. Утім, зараз, коли вам потрібно придбати гру, такий підхід дратує.

Гра доступна в Steam, а ціна становить 399 грн за базову версію. Також можна докупити набір засновника за 349грн. Він додасть вам косметичних бонусів та внутрішньоігрової валюти.

Автор: Іван Сидоренко

Читайте також

Крихітні інді-шутери, на які варто звернути увагу

From Space

Valve оновила дизайн Steam Big Picture

Steam

Valve тепер частіше оновлюватиме регіональні ціни в Steam

steam

Valve випустили оновлений мобільний додаток Steam

new steam app

У RimWorld з’являться вагітність і генна інженерія

rimworld biotech art

Пограйте в демо української Erra: Exordium — вона неочікувано класна

erra

Влада Ірану заблокувала Steam

steam

Вартість Vampire Survivors зросла у ціні напередодні очікуваного релізу

Vampire Survivors

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: