Мор.Утопия HD виходить цього місяця та інші подробиці

У свіжому прес-релізі від Ice-Pick Lodge, розісланому сьогодні журналістам, повідомляється, що знаменитий російський психологічний жахастик «Мор.Утопия» вийде в GOGHumble Store і Steam у жовтні цього року. Раніше була проведена доволі атмосферна рекламна кампанія, яка натякала, що нас чекає оновлена версія гри десятилітньої давнини. Однак зараз ідеться не про обіцяний римейк, а про підрихтовану класику.

У Мор.Утопия HD було підтягнуто графіку, виправлено найгрубші помилки та додано деякі нові подробиці сюжету. Можете оцінити наскільки оновленою буде гра за цим анонсувальним трейлером:

У грі Мор.Утопия гравець потрапляє до загадкового міста, що потерпає від страшної епідемії, розбрату, забобонів і справжньої містики. Протягом кількох перехресних кампаній гравець намагатиметься виплутатися із цієї гнітючої атмосфери та знайти відповіді на безліч запитань.

А ось вам ще свіжих скріншотів гри:

На римейк гри доведеться зачекати ще майже рік, однак там фанатів і новонавернених гравців чекає не лише красивіша версія класичного жахастика, а й переосмислення доволі паскудного оригінального ґеймплею.

Читайте також

Найстрашніші ігри для PlayStation (частина 1)

Blair Witch

Короткометрівка «ПЕЧИВКО» (жахи)

Огляд Layers of Fear

Несподівано відбувся реліз 4 епізоду Republique

Огляд Masochisia

Відома точна дата релізу жахастика The Park

The Park — жахи в парку розваг

Огляд SOMA

Популярне