Motive Studios працюють над рімейком Dead Space

Раніше ми вже розповідали про те, що серію Dead Space чекаю поповнення. Тоді ж ми зауважили, що перевидання ігри знаходиться під питанням, однак сьогодні інсайдер Джефф Ґрабб поділився новою інформацією. На Dead Space чекає повне перезавантаження франшизи з повноційним рімейком.

Motive Studios працюють над грою, беручи за приклад рімейк Resident Evil 2 від Capcom. Здебільшого саме завдякуючи успіху Resident Evil 2 Remake, EA дали добро на рімейк Dead Space. Працюючи над перезапуском, Motive Studios, навідмінну від Capcom, використовуватимуть оригінальну гру як фундамент для рімейку. Студія займеться тим, що покращить візуальну складову гру, а також, цілком ймовірно, що у рімейку з’являться нові ігроладні механіки та інші ігрові елементи.

Поки про рімейк подробиць обмаль, 22 липня, на EA Play ми дізнаємося більше вже про нову частину франшизи, і можливо саме тоді ми отримаємо більше подробиць про перезапуск.

Перша гра у серії Dead Space вийшла ще у 2008 році, і з того часу франшиза набрала чималу популярність. Третя частина космічного горрору вийшла у 2013 році, і попри те що продажі та оцінки у гри були задовільними, Electronic Arts такий результат не сподобався, і було прийнято рішення скасувати розробку 4 частини. Зараз, попри те, в компанії вирішили повернутися до відомої франшизи.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Гра про Чорну Пантеру буде пісочницею у відкритому світі

Чорна Пантера Black Panther

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends

Чутки: Ремейк Dead Space 2 скасовано через погані продажі першої частини

Battlefield 2042 більше не отримуватиме нового контенту

battlefield 2042

Розробники ремейку Dead Space працюють над Battlefield

battlefield

«Якісний, але вторинний ремейк»: оцінки Alone in the Dark (2024)

alone in the dark reboot

Творчий директор Battlefield покидає EA заради маловідомої студії

battlefield

Command & Conquer та інші класичні проєкти EA нарешті дісталися до Steam

p.ua.command & conquer