Motive Studios працюють над рімейком Dead Space

Раніше ми вже розповідали про те, що серію Dead Space чекаю поповнення. Тоді ж ми зауважили, що перевидання ігри знаходиться під питанням, однак сьогодні інсайдер Джефф Ґрабб поділився новою інформацією. На Dead Space чекає повне перезавантаження франшизи з повноційним рімейком.

Motive Studios працюють над грою, беручи за приклад рімейк Resident Evil 2 від Capcom. Здебільшого саме завдякуючи успіху Resident Evil 2 Remake, EA дали добро на рімейк Dead Space. Працюючи над перезапуском, Motive Studios, навідмінну від Capcom, використовуватимуть оригінальну гру як фундамент для рімейку. Студія займеться тим, що покращить візуальну складову гру, а також, цілком ймовірно, що у рімейку з’являться нові ігроладні механіки та інші ігрові елементи.

Поки про рімейк подробиць обмаль, 22 липня, на EA Play ми дізнаємося більше вже про нову частину франшизи, і можливо саме тоді ми отримаємо більше подробиць про перезапуск.

Перша гра у серії Dead Space вийшла ще у 2008 році, і з того часу франшиза набрала чималу популярність. Третя частина космічного горрору вийшла у 2013 році, і попри те що продажі та оцінки у гри були задовільними, Electronic Arts такий результат не сподобався, і було прийнято рішення скасувати розробку 4 частини. Зараз, попри те, в компанії вирішили повернутися до відомої франшизи.

Читайте також

Чутки: Продовження Alien: Isolation уже розробляють

alien isolation

300 hryvnias: Автори The Callisto Protocol продають додаткові анімації смерті

The Callisto Protocol

EA закрила серію Project CARS і розпустила Slightly Mad Studios

Вслід за Ubisoft: Electronic Arts закриває сервери старих проєктів

Mirror's Edge

Кросплей, кастомізація, кооп: Анонсовано The Sims 5!

sims diamond

EA натякнули на розробку ремейку Dead Space 2

Dead Space

Джон Карпентер хоче екранізувати Dead Space і писати музику для відеоігор

Origin врешті відправлять на пенсію. EA випустила новий клієнт для ПК

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: