“Мої думки тихі 2”: вийшов перший трейлер нового українського кіно

Українське кіно давно і остаточно не є першоквітневим жартом, тож викласти трейлер нового фільму 1 квітня це своєрідний іронічний маніфест з боку режисера Антоніо Лукіча. Його дебютний повний метр, метафільм (тобто фільм який сам певною мірою розповідає про те як робиться кіно) Мої думки тихі мав карколомний (для українського кіно) успіх як у глядачів (10 мільйонів гривень: комедія впевнено вийшла у плюс відносно бюджету) так і у фестивальної спільноти, взявши велику кількість фестивальних нагород і здебільшого схвальні відгуки кінопреси по всьому світі.

З одного боку фільм наче й самостійний по навповненню, але певний потенціал для продовження був і (як видно з трейлеру), є сенс сподіватись що його було дуже гідно реалізовано. Імовірно, маємо українську комедійну кінофраншизу на яку не соромно дивитись. Цікаво, що Лукіч працює над двома повнометражними фільмамі, адже в його доробку є також запущений у виробництво Люксембург, Люксембург. Який з фільмів глядач матиме змогу побачити раніше поки що говорити рано, адже навіть трейлер сіквелу “Мої думок…” каже що фільм вийде

Скоро… Наскільки це можливо.

До головних ролей повернулися актори Андрій Лідаговський та Ірма Вітовська-Ванца. Разом з Антоніо Лукічем вони дали детальне інтерв’ю про новий фільм каналу Загін Кіноманів, яке вийшло одночасно з трейлером.

Поява трейлеру взагалі викликала певний переполох серед україномовної спільноти у YouTube, де свої реакції та думки вже виклали MаріАм (яка минулоріч робила детальний розбір першого фільму) та  Geek Journal.

Читайте також

Оголошено переможців премії Української кіноакадемії “Золота Дзиґа 2021”

Ювілей “Шоу Довгоносиків”: класиці українського телебачення виповнилося 25 років

Творці серіалу “Перші ластівки. Zалежні” сьогодні проведуть стрім для Української кіноакадемії

Голосуйте за улюблене українське кіно у Марафоні фільмів до 30-річчя Незалежності

Фільм “Пропала грамота” з’явився у 4К силами ентузіастів

Вийшов перший трейлер українського мультфільму “Віктор_Робот”

Сьогодні стартує безкоштовна онлайн-конференція «Прокат українського кіно»

Тарас Шевченко стане самураєм — вийшов новий трейлер фільму “Безславні Кріпаки”

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: