Mr. Robot став текстовою грою від Telltale та Night School Studio

Telltale та Night School Studio змогли привернути увагу до своїх компаній, натякаючи на можливий вихід гри за мотивами відомого серіалу Mr. Robot. Певний час це були лише репости з твіттеру серіалу, але сьогодні “мрії стали реальністю” та у Google Play з’явилася Mr. Robot:1.51exfiltrati0n.ipa.

Пояснити сутність додатку можна, порівнявши її з іншою відомою грою для Android – Lifeline. Якщо ви хоча б раз чули про цю текстову забавку, то й запитань “що воно таке?” у вас не виникне. Якщо ж про Lifeline ви ніколи не чули, то пояснюємо – текстова гра в реальному часі нагадує месенджер у якому ви розмовляєте з героєм гри. У випадку з Mr. Robot:1.51exfiltrati0n.ipa таким героєм є Дарлін (одна з лідерів fsociety).

CERV

У цій грі ви будете у ролі пересічної людини, якій пощастило (чи навпаки?) знайти на вулиці загублений телефон. Проте, не встигли ви насолодитися новою цяцькою, як справжній господар ґаджету вже щосили копирсається у файлах та пише погрозливі смс. У грі, окрім Дарлін, ви матимете змогу контактувати з Еліотом та іншими персонажами серіалу.

Як ви будете себе поводити та до чого це призведе – ваш вибір.

Гра вже зараз доступна для iOS та Android.

Читайте також

Telltale анонсувала другий сезон The Wolf Among Us (і не тільки)

The Walking Dead: New Frontier. Продовження історії

Огляд Telltale Batman. Сезон 1

Telltale та Night School Studios тизерять гру за мотивами серіалу Mr. Robot

Починаючи з “Бетмена” в іграх Telltale з’явиться мультиплеєр

Відбувся реліз другого епізоду The Walking Dead: Michonne

Дата релізу 5 епізоду Minecraft: Story Mode

Подробиці 3 сезону The Walking Dead від Telltale

Популярне