Мультиплеєр Halo Infinite буде безкоштовним

У ірландському магазині Smyths Toys Superstores на рекламній сторінці опублікували подробицімультиплеєрного режиму Halo Infinite, які майже одразу видалили. Проте, що одного разу засвітилось в інтернеті, залишиться там назавжди.

Легендарна серія Halo повертається з найбільшою кампанією Мастера Чіфа та новаторським безкоштовним мультиплеєрним режимом. Насолоджуйтеся небаченим ігроладом в 120 FPS та значно коротшим часом завантаження на Xbox Series X.

йшлось в оголошені

Крім того, користувач Klobllire, відомий своїми зливами зв’язаних з Xbox проектів теж підтвердив, що мультиплеєрний режим буде безкоштовним і підтримуватиме 120 FPS. Натомість мультиплеєр в силу базової безкоштовності отримає бойову перепустку а також абсолютно нову для серії Halo систему кастомізації.

Також сьогодні 343 Industries опублікували блогозапис, у якому відповіли на найбільш поширені запитання по грі. Найбільше уваги привернули до графіки, якю після показу Xbox спільнота була дещо розчарованою.

Не сумнівайтеся, ми бачимо відгуки спільноти стосовно візуальної складової демо кампанії Halo Infinite… З нашої перспективи, є дві ключових сфери, котрі обговорюються гравцями — загальний стиль гри та чіткість картинки.

зазначили розробники

Вони розповіли, що вже працюють над багатьма візуальними аспектами гри, в тому числі й над тими, які бурхливо обговорювала спільнота — освітленням і “пластиковими” персонажами. Також окремо адресували питання загального вигляду гри. За словами 343 Industries, вони зробили висновки після Halo 4, Halo 5 та Halo Wars 2, а також взяли до уваги відгуки спільноти, чому й вирішили повернутися до класичної естетики та стилю оригінальної трилогії.

Читайте також

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 розповіли про стан консольної версії

На Xbox розпочалися безкоштовні вихідні відразу трьох ігор

Dragon Ball FighterZ

Мережа “Фокстрот” стане офіційним партнером Microsoft

Майстер на всі лінзи. Огляд проектора XGIMI Halo

XGIMI Halo

Halo Infinite не покажуть на The Game Awards 2020

Ігрова Кортана з’явиться в серіалі Halo

Більш-Менш Шоу: Електричний Hummer / Робопес у Чорнобилі / Холодильник Xbox (Любчик)

За півроку Godfall ймовірно вийде на Xbox!

Godfall

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: