Мультиплеєр Halo Infinite буде безкоштовним

У ірландському магазині Smyths Toys Superstores на рекламній сторінці опублікували подробицімультиплеєрного режиму Halo Infinite, які майже одразу видалили. Проте, що одного разу засвітилось в інтернеті, залишиться там назавжди.

Легендарна серія Halo повертається з найбільшою кампанією Мастера Чіфа та новаторським безкоштовним мультиплеєрним режимом. Насолоджуйтеся небаченим ігроладом в 120 FPS та значно коротшим часом завантаження на Xbox Series X.

йшлось в оголошені

Крім того, користувач Klobllire, відомий своїми зливами зв’язаних з Xbox проектів теж підтвердив, що мультиплеєрний режим буде безкоштовним і підтримуватиме 120 FPS. Натомість мультиплеєр в силу базової безкоштовності отримає бойову перепустку а також абсолютно нову для серії Halo систему кастомізації.

Також сьогодні 343 Industries опублікували блогозапис, у якому відповіли на найбільш поширені запитання по грі. Найбільше уваги привернули до графіки, якю після показу Xbox спільнота була дещо розчарованою.

Не сумнівайтеся, ми бачимо відгуки спільноти стосовно візуальної складової демо кампанії Halo Infinite… З нашої перспективи, є дві ключових сфери, котрі обговорюються гравцями — загальний стиль гри та чіткість картинки.

зазначили розробники

Вони розповіли, що вже працюють над багатьма візуальними аспектами гри, в тому числі й над тими, які бурхливо обговорювала спільнота — освітленням і “пластиковими” персонажами. Також окремо адресували питання загального вигляду гри. За словами 343 Industries, вони зробили висновки після Halo 4, Halo 5 та Halo Wars 2, а також взяли до уваги відгуки спільноти, чому й вирішили повернутися до класичної естетики та стилю оригінальної трилогії.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Це ж було вже! Огляд Senua’s Saga: Hellblade 2

Senua's Saga: Hellblade 2

Організатори фестивалю FANCON розіграють консоль, стилізовану під контейнер для артефактів зі S.T.A.L.K.E.R.

dsc08913

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Final Fantasy 7: Rebirth виявилася провальною, а прибутки Square Enix впали на 70%

ff7 rebirth

Microsoft підняла регіональні ціни на свої ігри в Steam

sea of thieves

Microsoft запустить власну крамницю мобільних ігор цього літа

xbox mobile

Ребут Perfect Dark у скрутному становищі

Perfect Dark

Microsoft відмовилася від розробки Dishonored 3 і Hi-Fi Rush 2 через небажання витрачати зайві гроші

hi fi dishonored