Мультиплеєр Halo Infinite буде безкоштовним

У ірландському магазині Smyths Toys Superstores на рекламній сторінці опублікували подробицімультиплеєрного режиму Halo Infinite, які майже одразу видалили. Проте, що одного разу засвітилось в інтернеті, залишиться там назавжди.

Легендарна серія Halo повертається з найбільшою кампанією Мастера Чіфа та новаторським безкоштовним мультиплеєрним режимом. Насолоджуйтеся небаченим ігроладом в 120 FPS та значно коротшим часом завантаження на Xbox Series X.

йшлось в оголошені

Крім того, користувач Klobllire, відомий своїми зливами зв’язаних з Xbox проектів теж підтвердив, що мультиплеєрний режим буде безкоштовним і підтримуватиме 120 FPS. Натомість мультиплеєр в силу базової безкоштовності отримає бойову перепустку а також абсолютно нову для серії Halo систему кастомізації.

Також сьогодні 343 Industries опублікували блогозапис, у якому відповіли на найбільш поширені запитання по грі. Найбільше уваги привернули до графіки, якю після показу Xbox спільнота була дещо розчарованою.

Не сумнівайтеся, ми бачимо відгуки спільноти стосовно візуальної складової демо кампанії Halo Infinite… З нашої перспективи, є дві ключових сфери, котрі обговорюються гравцями — загальний стиль гри та чіткість картинки.

зазначили розробники

Вони розповіли, що вже працюють над багатьма візуальними аспектами гри, в тому числі й над тими, які бурхливо обговорювала спільнота — освітленням і “пластиковими” персонажами. Також окремо адресували питання загального вигляду гри. За словами 343 Industries, вони зробили висновки після Halo 4, Halo 5 та Halo Wars 2, а також взяли до уваги відгуки спільноти, чому й вирішили повернутися до класичної естетики та стилю оригінальної трилогії.

Читайте також

Xbox розігрують комп’ютер… з корпусом у вигляді турбіни літака

Microsoft Flight Simulator

Одразу у трьох іграх для Xbox розпочалися безкоштовні вихідні

tes online

Весняний [email protected] у виконанні PlayUA

Xbox Live перейменували на Xbox network

Xbox Live, Xbox network

На шоу від Microsoft покажуть щоденник розробки S.T.A.L.K.E.R. 2, не більше

stalker 2

Онлайн-шоу Xbox пройде наступного тижня. Там покажуть і S.T.A.L.K.E.R. 2

Microsoft, Bethesda та любов — #PlayNews

Halo Infinite

Halo — це круто! Legendar`не проходження Halo: The Master Chief Collection

Halo MCC Funny Moments

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: