Murderous Pursuits, духовний спадкоємець The Ship, уже в розробці

Blazing Griffin, розробники The Ship: Remastered, анонсували Murderous Pursuit, яка стане ідейною спадкоємицею вищезгаданої The Ship.

У Murderous Pursuit ви станете учасником «вбивчої вечірки». Якщо ви не грали у The Ship, то найбільш близькі альтернативи ви могли зустріти в старому мультиплеєрі Assassin’s Creed або під час виконання квестової гілки Темної Братії у TES IV: Oblivion. Якщо коротко, то ви відіграєте роль гостя на вичурній вечірці, де ви отримаєте ціль, яку слід вбити, але водночас із тим станете ціллю і для когось іншого. Окрім виявлення вашої цілі, вам також доведеться як слід подумати над способом її вбивства. На противагу багатокористувацькому режиму з Assassin’s Creed, ви не професійний вбивця з арсеналом летальних засобів, та й оточуючі будуть не в захваті, якщо ви нападете на когось із гостей. Тому доведеться бути максимально обережним, непомітним і смертоносним. А ще доведеться постійно оглядатися, щоби не стати жертвою самому. Допоможуть вам розкидані то тут, то там, випадкові активності, як от бесіда на тему політекономії з групкою NPC, обговорення мистецтва або гра в більярд, м’яч тощо.

Окрім покращень ігроладу, Murderous Pursuit змінить, у порівнянні з The Ship, місце святкування. Цього разу ми опинимось на повітряному кораблі в декораціях Вікторіанської епохи з альтернативної реальності, де подорожі в часі стали звичною справою.

Точна дата виходу Murderous Pursuit поки не відома, але очікувати на неї слід Murderous Pursuit. Реліз гри запланований, поки, тільки у Steam.

Читайте також

Epic Games Store роздає Horizon Chase Turbo та Sonic Mania

У Dota 2 з’явилась нова бойова перепустка та літній івент

Встигніть забрати ARMA: Cold War Assault безкоштовно на GOG!

Спеціальна політика щодо відшкодування коштів за Cyberpunk 2077 від Microsoft закінчиться в липні

У Roblox з’явилася локація та предмети з Stranger Things

NieR:Automata продалась накладом у 6 мільйонів копій

Нова частина “Трансформерів” отримала дату виходу і підзаголовок

Трансформери

Postal 4: No Regerts отримала нові завдання та локації

Postal 4: No Regerts

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: