Murderous Pursuits, духовний спадкоємець The Ship, уже в розробці

Blazing Griffin, розробники The Ship: Remastered, анонсували Murderous Pursuit, яка стане ідейною спадкоємицею вищезгаданої The Ship.

У Murderous Pursuit ви станете учасником «вбивчої вечірки». Якщо ви не грали у The Ship, то найбільш близькі альтернативи ви могли зустріти в старому мультиплеєрі Assassin’s Creed або під час виконання квестової гілки Темної Братії у TES IV: Oblivion. Якщо коротко, то ви відіграєте роль гостя на вичурній вечірці, де ви отримаєте ціль, яку слід вбити, але водночас із тим станете ціллю і для когось іншого. Окрім виявлення вашої цілі, вам також доведеться як слід подумати над способом її вбивства. На противагу багатокористувацькому режиму з Assassin’s Creed, ви не професійний вбивця з арсеналом летальних засобів, та й оточуючі будуть не в захваті, якщо ви нападете на когось із гостей. Тому доведеться бути максимально обережним, непомітним і смертоносним. А ще доведеться постійно оглядатися, щоби не стати жертвою самому. Допоможуть вам розкидані то тут, то там, випадкові активності, як от бесіда на тему політекономії з групкою NPC, обговорення мистецтва або гра в більярд, м’яч тощо.

Окрім покращень ігроладу, Murderous Pursuit змінить, у порівнянні з The Ship, місце святкування. Цього разу ми опинимось на повітряному кораблі в декораціях Вікторіанської епохи з альтернативної реальності, де подорожі в часі стали звичною справою.

Точна дата виходу Murderous Pursuit поки не відома, але очікувати на неї слід Murderous Pursuit. Реліз гри запланований, поки, тільки у Steam.

Читайте також

Зіграйте у DiRT 5 безкоштовно і купіть інші частини зі знижкою

DIRT 5

А от і перелік ігор Humble Choice на березень

З’явилася дата релізу та ґеймплей Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Sniper Ghost Warrior Contracts 2

У Resident Evil Village буде трасування променів від AMD

Resident Evil Village

Xbox Game Pass поповнять низкою спортивних симуляторів

madden nfl 21

Розробники CS:GO створюють RPG за мотивами Dungeons & Dragons

Dungeons & Dragons

До Dead by Daylight завітають зірки K-pop

Dead by Daylight

У Crusader Kings III дозволять стати поетом

Crusader Kings III

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: