Murderous Pursuits, духовний спадкоємець The Ship, уже в розробці

Blazing Griffin, розробники The Ship: Remastered, анонсували Murderous Pursuit, яка стане ідейною спадкоємицею вищезгаданої The Ship.

У Murderous Pursuit ви станете учасником «вбивчої вечірки». Якщо ви не грали у The Ship, то найбільш близькі альтернативи ви могли зустріти в старому мультиплеєрі Assassin’s Creed або під час виконання квестової гілки Темної Братії у TES IV: Oblivion. Якщо коротко, то ви відіграєте роль гостя на вичурній вечірці, де ви отримаєте ціль, яку слід вбити, але водночас із тим станете ціллю і для когось іншого. Окрім виявлення вашої цілі, вам також доведеться як слід подумати над способом її вбивства. На противагу багатокористувацькому режиму з Assassin’s Creed, ви не професійний вбивця з арсеналом летальних засобів, та й оточуючі будуть не в захваті, якщо ви нападете на когось із гостей. Тому доведеться бути максимально обережним, непомітним і смертоносним. А ще доведеться постійно оглядатися, щоби не стати жертвою самому. Допоможуть вам розкидані то тут, то там, випадкові активності, як от бесіда на тему політекономії з групкою NPC, обговорення мистецтва або гра в більярд, м’яч тощо.

Окрім покращень ігроладу, Murderous Pursuit змінить, у порівнянні з The Ship, місце святкування. Цього разу ми опинимось на повітряному кораблі в декораціях Вікторіанської епохи з альтернативної реальності, де подорожі в часі стали звичною справою.

Точна дата виходу Murderous Pursuit поки не відома, але очікувати на неї слід Murderous Pursuit. Реліз гри запланований, поки, тільки у Steam.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes отримає продовження, попри смерть її творця

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Стрім XDefiant — сьогодні о 20:00

xdefiant

Український космічний симулятор Jitter має руйнування оточення та керування екіпажем

Jitter

«Збитки скоротилися у 7 разів» — фінансовий звіт Devolver Digital за 2023 рік

devolver digital

Kingdom Come: Deliverance 2 вийде під кінець року

kingdom come deliverance 2

Town of Salem 2 та The Big Con можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

town of salem 2 II

Офіційний редактор модів для The Witcher 3: Wild Hunt зʼявився у Steam в тестовому режимі

p.ua.Модифікатор

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut