«Ми будуємо Україну» у Minecraft. Відбувся благодійний стрім від Sweden for UNHCR

Нещодавно пройшла благодійна акція від Sweden for UNHCR, головна мета якої було зібрати кошти для підтримки українських біженців. Захід проводився у грі Minecraft, де стрімери будували Київ, зокрема Майдан Незалежності.

Пропонуємо подивитись частину цієї події, де буле запрошена Руслана Кручек — співзасновниця, бренд менеджерка та арт директорка VP Production.

У своєму додатковому коментарі нам Руслана розповіла, що Sweden for UNHCR проводили велику кампанію до річниці вторгнення. Ідея заходу була в тому, що глядачі донатять блоки для будівництва. Тобто, гроші глядачі переводили у відповідний фонд і таким чином допомагали «відбудовувати» Україну.

В рамках цього стріму були різноманітні активності. Стрімери плели браслети, відтискалися, хтось навіть приготував вафельний торт. Також брали інтервʼю в представників Sweden for UNHCR і представників української індустрії, де ми ділилися ситуацією в наших життях та в індустрії.

розповіла Руслана

Головна ціль заходу — звернути увагу шведів, що війна триває. Вона дуже впливає на життя українців, що люди все ще вимушені покидати домівки та що треба продовжувати допомагати. Зібрані кошти було відправлено на допомогу українським біженцям.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Документальний фільм «Тісто» розповість про українські кулінарні традиції

p.ua.Тісто 2

У Fortnite відтворили Майдан Незалежності

p.ua.fortnite the donation

Покваптесь подати заявку на конкурс косплею від «Аль Мор»!

Аль Мор

Amanita Design віддасть усі зароблені гроші на допомогу Україні

Amanita Design

Український фільм «Назавжди-назавжди» переміг на кінофестивалі в Німеччині

Назавжди-назавжди

Держкіно знову намагається знищити Довженко-Центр

реорганізація

Гривня може зникнути з українського Steam?

steam uah

Довженко-центр запускає благодійні відеокурси історії української анімації

капітошка